Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Internetes társkeresés!...

Internetes társkeresés! Megírtam valakinek az élettörténetemet, aki erre, bunkó módon reagált. Kb azt írta, hogy forduljak orvoshoz. Irreális elvárás volt részemről, hogy emberszámba vegyenek?

Figyelt kérdés
A másik fél kezdeményezte a kapcsolatot.Magáról nem mondott el semmit, csak azt, hogy elvált.
2015. okt. 12. 03:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

Nem, de mivel sosem tudhatod ki ül a túloldalon egy fiatal valaki, vagy egy érett gondolkodású ember, ezért igen naiv dolog ezen kiakadni.

Lépj tovább a következő emberre, amíg egy megértőt nem találsz és felejtsd el az ilyeneket.

Azon kívül minek rázúdítani ilyesmit a másikra, amíg ő sem árul el dolgokat magáról.

Ha meg terápiás célból mondod el a lelki xarodat a másiknak, akkor ne csodálkozz-

2015. okt. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Azért arra is figyelj, hogy egyből ne tárulkozz ki... Sokan vannak kamu profillal, igazából nem is pont komoly kapcsolat céljából fent.
2015. okt. 12. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%

Kortyonként lehet üdítő a forró tea, ám ha egyből rögtön egy bögrényit öntenek szádba...

"Megírtam valakinek az élettörténetemet..." - valószinű nem sikertörténet. Az, aki semmit nem árul el magáról, nem is biztos, hogy társat, hanem inkább szexpartnert keres.

Nos, ha ez esetben nyakába zúdítod életed fájdalmát, joggal hiheti, neked sem társ kell, hanem csak olyan, akinek panaszkodhatsz.

Ilyen esetben nem bunkóság a pszichológus/pszichiáter ajánlása.

Nem vagy tisztában a társkereső oldalak működésével.

Bárki bármit írhat, a monitor nem fog tiltakozni, ha hazug szöveg jelenik meg rajta!

Nem tudod, ki fia-borja a válaszoló, nem ismered indítékait - és rázúdítod "életed történetét". Mire gondoltál ekkor, mit vártál el tőle?

2015. okt. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
14%

Utolsó, pl azt, hogy ismerkedni szeretne, ezért vetett be mindent, és írt őszintén magáról.

De látom ez neked is magas, és csak azért vagy itt, hogy bánthass embereket...

Tele vannak a társkeresők bunkó emberekkel, a férfiak szexet akarnak lényegében, eltitkolva jó sok dolgot, a nők meg egy kétlábonjáró pénztárcát, szórakoztató szponzort, stb.

2015. okt. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom a masik qrvara nem volt kivancsi az elettortemnetedre, raadasul konnyen lejhet hogy valoban orvosi segitsegre szorulsz...
2015. okt. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha valaki csak annyit ír, elvalt, annak nem írja le az ember részletesen, hogy tudom is én 8 évesen ez történt, 10 évesen ez, stb. Plusz nem mimdenki vevo a nyavalygasra, a látod milyen szerencsétlen vagyok előadásra.
2015. okt. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

Kérdezőnek: Már csak azért sem célszerű rögtön kitárulkozni, mert van, aki pont azt használja ki, hogy a nő sokszor csalódott, gyengédséget, szeretetet, társat keres - így védtelenné válsz (érzelmileg)

Ismerősömet így húzta le egy férfi 350 ezer ft-al (meg mint utólag kiderült, még 10-12 nőt, s bár összefogtak - együtt feljelentették - de pénzt a mai napig nem láttak).


Szóval internetes társkeresésnél nagyon észnél kell lenni :-)

2015. okt. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
El nem tudom mondani, hogy mennyire taszító, mikor valaki 5 perc ismerettség után rád borítja a komplett életét minden lelki fájdalommal, nyavajával meg kórtörténettel együtt....
2015. okt. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Miért? Állatorvoshoz küldött? Az tényleg nagy bunkoság.
2015. okt. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
20%
Már az sokat elárul erről a nőről, hogy ilyen oldalon keres társat. Gondolj csak bele, ha itt az interneten ilyen bunkó, akkor a valóságba mennyire lehet az? Főleg, hogy senkinek se kell, ezért próbálkozik társkereső oldalon. Ráadásul! ő kezdeményezett. Eléggé ki lehet égve, ha már ide süllyedt. Akit meg kitudnak használni ilyen idióta személyiségek, az meg is érdemli.
2015. okt. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!