Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Családállításon volt valaki?...

Merszike kérdése:

Családállításon volt valaki? Tapasztalatok? Megváltoztatta az életeteket?

Figyelt kérdés
2017. júl. 6. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Mi voltunk 2x a párommal, szerintem egy nagy humbug az egész, vagy csak borzasztó párost fogtunk ki.


Aztán pszichológushoz mentünk, az segített.

2017. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De nem lehet hogy egy kóklernél voltatok? Itt is sok a bóvli szolgáltatás, gyorstalpalós családállítás vezetők hirdetik magukat minden sarkon csak a pénzszerzés miatt.
2017. júl. 6. 22:19
 3/9 anonim ***** válasza:

De, lehet, azert irtam, hogy lehet, hogy rossznal voltunk.

Anno kozepsuliban a baratnom is jart a csaladjaval, o azt mondta, hogy jok voltak, bar errol tul sokat nem tudok.


Mi csak ketten voltunk a parommal, de nekem nagyon eroltetett volt, hogy az alapjan mondtak rolam/rolunk velemenyt, hogy mi jut eszembe a dixit kartyakrol. Mivel ismerjuk a jatekot es 1000x jatszottunk baratokkal, sokszor nem is a sajat gondolatunk jut mar eszunkbe.

Persze ez csak egy resze volt a dolognak, de a tobbi is olyan eroltetett belemagyarazas volt mimdenbe.

2017. júl. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#1

"Mi voltunk 2x a párommal, szerintem egy nagy humbug az egész, vagy csak borzasztó PÁROST fogtunk ki. "


Ezt hogy érted? Képviselőre gondolsz? Arról van szó akit magadnak választottál? Ha csak ketten toltatok felállítva a képviselőitek által akkor az nem az állítás felszínes volt.


#3

"Mi csak ketten voltunk a parommal, de nekem nagyon eroltetett volt, hogy az alapjan mondtak rolam/rolunk velemenyt,

hogy mi jut eszembe a DIXIT kartyakrol."


Nem tudom elképzeli, hogy hogy apcsolódott a dixit kártya a családállításhoz. Hogy érted, hogy csak ketten voltatok?

Nem csoportban voltatok? Két embert nincs értelme felállítani, arra teljesen más módszerek vannak.

2017. júl. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amin voltatok az pszichoterápia és párterápia lehetett, mert a hagyományos családállításon messze nem ezzel a módszerrel dolgoznak. A neten nézzetek utána mi a családállítás, rengeteg cikk van-
2017. júl. 7. 11:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Családállítás címen mentünk hozzájuk. Mármint amikor ott voltunk, akkor közölték, hogy ez nem párterápia, hanem családállítás. De most rákerestem, pontosan mi is az, és valóban messze nem erről volt szó, szóval fogalmam sincs kiknél és miknél voltunk, így bocsi az offért és feélrevezetésért.

Majd próbálom megkeresni, kiknél is voltunk és mit írnak magukról a neten.

2017. júl. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én a helyetekben visszakérném, sőt visszakövetelném a pénzt és feljelenteném őket, mert visszaéltek a bizalmatokkal, és nem azt a szolgáltatást adták, mint amire jelentkeztetek.A DIXIT kártyákat én is ismerem, de az egy merőben más módszer.
2017. júl. 7. 11:47
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok, voltam családállításon, 4 különböző helyen, különböző vezetőknél és csoportban, több alkalommal.

Mindegyik alkalom sokat adott, megváltozott az életem az biztos, de mindig újabb és újabb dolgok tárultak fel.

Erős eszköz. Ha az aktuális feladataimmal amik lekötnek előrelépek akkor keresek egy állandó csoportot, mert addig csak becsöppenni tudok, ha van még éppen hely.

2017. júl. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csalódás, kétszer voltam és rosszabbul lettem tőle.
2021. máj. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!