Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, ciki ha a...

Mi a véleményetek, ciki ha a férfi felső teste szőrös?

Figyelt kérdés
Valamelyik férfi még a lábát is borotválja, valaki meg semmit se...
2017. júl. 6. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem mondanám cikinek, de nem mindegy, milyen mértékű a szőrösség. Ha valakin dzsungel nő, az őt magát is zavarhatja (főleg kánikulában).
2017. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Egyedül a hátán ronda, meg a hónalján, ha túlburjánzik, elől-hátul kilóg. Egyébként nem, sőt, én kifejezetten viszolygok a csupaszra gyantázott/borotvált, enyhén feminin pasiktól, különösen, ha nincs is nagyon mit mutogatni magán, amit a szőr esetleg eltakarna.:-)
2017. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Egyénfüggő ki mit tolerál. Példa: #2es nem tudja tolerálni a hónaljszőrt, én igen. Úgy általánosságban le szokták szedni a mellkasszőrt (vagy csak azért látom ezt, mert valakinek nincs mit leszedni :D )
2017. júl. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Én meg azt mondom, hogy mindenki döntse el saját maga. Én se borotválom a mellkasomat. Egyszer az exem megkért rá és tetszettem neki szőr nélkül... érted, akkor vond le a tanulságot. (neki tetszik a csupasz)
2017. júl. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem az a ciki, ha nem szőrös...
2017. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Semmi baj nincs a szőrrel. Ha téged nem zavar, és nem fél méteres, akkor még jobb is mint egy teljesen csupaszra gyantázott mellkas vagy hónalj.
2017. júl. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Semmi nem ciki e téren szerintem, viszont a nagy szőr engem nem vonz. A normáltól a semmig nekem OK, minél kevesebb, annál jobb. Ízlés dolga.
2017. júl. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

Hm, mit gondolok?


Hogy éljen :D

Nekem ez tetszik, férfias, jó érzés hozzá bújni :)

2017. júl. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Vajon mi lesz a következő kérdés,hogy ciki-e ha egy férfinak pénisze van?
2017. júl. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem a gyantázás, borotválás a ciki. Nekem az annyira férfiatlan. Ok, ha a hónalját borotválja, mert az bizony igen be tud büdösödni akkor is ha mossa, na de a mellkasát? Nincs is izgatóbb mint egy szép szőrös mellkas, én arra nagyon be tudok indulni. Persze ha természetesen nincs neki, az se baj, csak ne szőrtelenítse, mert az nekem olyan búzás...


Bár ha valaki csak így érzi jól magát akkor tegye, de az ilyet akkor se tudom igazán férfinak nézni.

32N

2017. júl. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!