Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok a lányok akiket látni...

Azok a lányok akiket látni nap mint nap az utcán, buszon meg egyéb nyilvános helyeken és a telefonjukba vannak borulva, azoknak mindnek férfiak udvarolnak folyamatosan?

Figyelt kérdés

tényleg ez lenne a mai világ, a nőknek egész nap udvarolnak, kivéve amikor alszanak?


ti is érzitek hogy ez egy tébolyda?


teljesen fel van tolva már az egójuk a csillagos egekbe.


F/26


2017. júl. 7. 07:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
12%

Engem az idegesít hogy barhol vannak a telefonjuk kezükbe,és úgy vonulnak mintha valami Hercegnők lennenek!

Fura hogy egyáltálan rálépnek a járdára mert nincs piros szönyeg elöttük!

Azért kivancsi lennék az ilyen majmok hol laknak,hol élnek?

Jatszák az agyukat aztán egy egyszerü panellakók!

2017. júl. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
31%
Miért lenne a kérdező bolond? Azért mert nem áll be a ki aszott sorba a többi hű de "trendi" fiúka közé? Meg ez a "70 éves nagyapád kalapja" szöveg, te jó ég! A klasszikus férfi nálad ezt jelenti? Talán mert még nem találkoztál férfivel.
2017. júl. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
10%

67% és neked mi bajod van, rég dugtak már meg?

Vagy egész életed alatt csak apád fszát tudtad csak tartani a kezedben, ezért lett ilyen nagy pofád?

2017. júl. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
63%
#8 Nagyfater elszabadul. XD :'D
2017. júl. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
55%

A mai lányok is értékelik a figyelmet, az illemet, stb... viszont sokakat megriaszthat az, ha öltöny nyakkendőben, kalapban beállítasz egy randira, vagy szórakozóhelyre.

Nem azért, mert veled van baj, hanem mert a köztudatban ez a stílus már nem azt jelenti, hogy valaki "klasszikus", hanem inkább rémítően komoly, és maffiózós, galléros bűnözős, drogárus-strici kép jön be erről.

Nem temetésre, esküvőre, szalagavatóra mész, hanem randizni.

Kicsit lazíts magadon. Elég egy szépen kivasalt ing, és egy nadrág, egy kis parfüm. A kalap ha olyan típusú, és ILLIK az öltözetedhez talán még maradhat is.

Így hátha nagyobb sikered lesz.

Azért a kalapod típusáról küldj már képet. Milyen? Fedora? Mert ha igen, akkor az a köztudatban mostanság eléggé gáz lett, majdnem annyira, mint a szandál-zokni.

2017. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
60%
Munkába menet én mindig a mobilomba vagyok bújva. Vagy játszok, vagy a párommal beszélgetek, vagy a legjobb barátommal írok. Mi a problémád ezzel? Most érezzem rosszul magam, mert az én életemben vannak számomra fontos emberek, nem úgy mint neked, akinek senkije sincs? Csak mert itt hisztizel azon, hogy ki, hogy és mit csinál, attól még nekünk nem lesz rosszabb, de neked sem lesz jobb.
2017. júl. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nem lehet kijelenteni hogy amelyik lány bele van borulva a telefonjába ő neki már biztosan férfiak udvarolnak. Rengeteg más dolog van ami miatt nyomkodhatják a telefont. lecsekkolja a híreket ,olvas , tanul.Persze most itt magamból indulok ki.

Sokan azt gondolják hogyha már valakinek folyamatosan a kezében van a telefonja ő csak facebookot meg messengert használ rajta.

1 szó mint száz, ez a kérdés megint egy csúnya általánosítás.

2017. júl. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

# 15-ös, érződik az írásodon, hogy jóindulatúan írtad, semmi gúnyolódás, szemétkedés, ahogy az manapság annyira trendi. De! Te is skatulyázol, és próbálod megmondani valakinek, akit nem ismersz, hogy mi gáz, és mi nem az. Ezzel van a baj. Éppen a folytonos divat diktálás miatt tűnnek el szép lassan az egyéniségek. 10-15 évvel ezelőtt még voltak különböző stílusok, az emberek mertek önmaguk lenni, és úgy kinézni, ahogy nekik tetszik. Most pedig mind csak egymást utánozzák. Persze, mindig is volt valamilyen divatőrület, amit ideig-óráig többen követtek, de az egészen más volt. Most olyan az emberek (főként a fiatalok) nagy része, mintha most jöttek volna le a gyártósorról.

Tényleg jó ez így?

2017. júl. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos hogy udvarolnak nekik. Lehet csak a barátnőkkel beszélgetnek. Ha megnézem egy-egy pucsítós-csücsörítős lánynak a képét, akkor ráadásul 80-90%-ban a barátnők, meg az idősebb nőrokonok írják hogy de szép vagy, akkor is ha a csaj bűn ronda... Na lehet ezekkel a barátnőkkel chatel.


Olyat meg élőben láttam, hallottam nem is egyszer hogy egymás mellett ültek a villamoson, metrón stb, és messengeren írtak egymásnak! Akkor én is azt hittem eldobom az agyam!


De még az is lehet hogy csak gyakoriznak XD

2017. júl. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
18%
13# nyugodj meg, nem szenvedek hianyt se szexben, se masban, csupan reprezentaltam a kerdezonek azt a stilust, amit o is kivetit a nokre :) ha o igy, akkor en is igy, ennyi ;)
2017. júl. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!