Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok a lányok akiket látni...

Azok a lányok akiket látni nap mint nap az utcán, buszon meg egyéb nyilvános helyeken és a telefonjukba vannak borulva, azoknak mindnek férfiak udvarolnak folyamatosan?

Figyelt kérdés

tényleg ez lenne a mai világ, a nőknek egész nap udvarolnak, kivéve amikor alszanak?


ti is érzitek hogy ez egy tébolyda?


teljesen fel van tolva már az egójuk a csillagos egekbe.


F/26


2017. júl. 7. 07:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Engem évi max. 2x találnak meg udvarlás céljából, ha már a "jó a csöcsöd" meg a "dugnálak" annak számít. Értelmes udvarlás életem 28 éve alatt összesen 2x volt, ebből is az egyik perverz kérdésekbe fordult át 3 kérdés után.

(azt aláírom, hogy azt nem veszem észre, ha vki nem jön oda és nem szólít meg, hanem csak bámul a sarokból, és szuggerál, hogy vegyem észre, mert az sem biztos, hogy rájövök arra, hogy engem néz...)


És én meg azért szoktam telefonozni buszon, mert

1) legalább vmi értelmeset csinálok ahelyett, hogy a szemben ülőre bambuljak

2) van, amikor munkára használom.

2017. júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én is a telefonomban vagyok borulva, mert mindenki nyaggat állandóan. A munkahelyem olyan, hogy kapcsolatban kell állnom emberekkel, és van, hogy a főnök épp akkor viberezik, amikor a wc ülök -.- (de örülök neki)


Illetve még a szomszéd lány is folyton küldözget üzeneteket, néha csak baromságból. Pl. hogy megy le hídba, vagy az ablaküvegre telepedet katicabogárról...


Amúgy amikor ezen lehetőségek egyike sem áll fenn, akkor vagy a tankönyvem bújom (mobil ver.), vagy könyvet olvasok (mobil ver.), vagy pinterestet nézzek.


27N

2017. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Sunshinedoll ***** válasza:
88%
Mert az EGYETLEN dolog, ami miatt ránézhetek a telómra, az az, hogy pasival beszélgetek, nyilván. Nem munka email, nem anyámmal, nem a barátnőimmel, nem játszok, nem zenét hallgatok, nem, csakis f-szokat gyűjtök :DDDD
2017. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én pl azért bújok a telefonomba a buszon, hogy ne legyek megközelíthető, és ne jöjjön oda egy pasi se udvarolni :D


Megtörtem ezzel a tér-időt?

2017. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!