Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Manapság a szandál gáz? Miért...

Manapság a szandál gáz? Miért hordanak ilyen kevesen?

Figyelt kérdés
Férfiakra gondolok. És nem szandál-zokni kombóra, hanem sima szandálra. Dögmelegben kizárt, hogy cipőt vegyek, belebüdösödik a lábam. Ami még általánosabb az a tanga papucs, az meg szerintem nem túl kényelmes. De a szandállal mi a helyzet? Gáznak találjátok?
2017. júl. 7. 09:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
Gáznak szerintem gáz, ha olyan fazonú. Nekem mondjuk nem tetszik és a papucs sem egy férfin, de persze mindenkinek a maga dolga. Egy sportos cipőben jobban néz ki egy férfi. Ha bebüdösödik, arra vannak lábspray-k és cipő spray-k, és egy jó zokniban nem izzad a láb annyira, mert felszívja. Ha nagyon büdösödik akkor menj el bőrgyógyászhoz, mert lehet más van a háttérben.
2017. júl. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nagyon csúnya, inkább cipő és rendes zokni
2017. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom gáznak csak nem szeretem, számomra kényelmetlen ezért hordok cipőt.
2017. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jól áll. Szoktam hordani.
2017. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nagyon gáz.. annyira papás.

Szerintem is inkább nyári cipő, azok jól szellőznek.

Ilyenekre gondolok:

[link]


[link]


20L

2017. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Azért a szandál manapság egy elég tág fogalom, vannak kimondottan jó fazonú férfiszandálok. És tényleg nem a klasszikus szandálra gondolok, ami mellé fehér zoknit húznak. Gondolok inkább azokra a bőrből készült lábbelikre, amik kicsit az ókori sarukra emlékeztetnek. Bizonyos stílusú öltözködéshez nagyon jó áll, de ha egy férfi sportosabb, vagy épp egy tetovált rocker, akkor ne húzzon fel ilyent.
2017. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
5. Szerintem ez gázabb mint a szandál.
2017. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Ezek a cipők, amiket az 5-ös linkelt, nagyon papásak. Fel nem venném.
2017. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

kíváncsi lennék azokra a csajokra, akik cipőben akarják látni a férfiakat nyáron, hogy néznek ki...

Ajánlom nektek is akkor a cipőt, meg a télikabátot, lehetőleg kukás sapkával.

Gondolom írják az ilyen sortban feszítő, narancsbőrös lábú/sggű, hófehér/szőrös lánykák...

2017. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Páromnak van egy lábbelije, túraboltba vettük, kívülről normál cipőnek látszik, de olyan vékony, szellős anyaga van, hogy meg nem mondod. Lábon rendes cipőnek látszik, de szellős az egész. És jobban szellőzik mind a szandálja. Ő legalábbis kényelmesebbnek tartja.

Kb. ennyit látsz:

[link]

2017. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!