Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Manapság a szandál gáz? Miért...

Manapság a szandál gáz? Miért hordanak ilyen kevesen?

Figyelt kérdés
Férfiakra gondolok. És nem szandál-zokni kombóra, hanem sima szandálra. Dögmelegben kizárt, hogy cipőt vegyek, belebüdösödik a lábam. Ami még általánosabb az a tanga papucs, az meg szerintem nem túl kényelmes. De a szandállal mi a helyzet? Gáznak találjátok?
2017. júl. 7. 09:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok

Izlés kérdése, a kérdező kérdezett én pedig válaszoltam, azt hiszem ez az oldal lényege.

De nekem ők semmiféleképpen nem papásak ;)

[link]


[link]


[link]


[link]

2017. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%

10:44: Aki szerint ronda a szandál, az miért lenne "'sortban feszítő, narancsbőrös lábú/sggű, hófehér/szőrös lányka"? Ezt hogy következtetted ki?

Szerintem baromi gusztustalan a szandál férfin, vannak rendesen szellőző cipők, titokzoknik, amikben jól szellőzik a láb, nem bírok elképzelni olyan szerelést, amihez a szandál jól mutatna. A kedvencem mikor felvesz egy szürke, bő sehogy sem mutató nadrágot, egy sima pólót ls hozzá egy barna szandált: na ez hányingerkeltő

2017. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Micsoda divatdiktátorok vannak itt.
2017. júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%
Vízhólyagos leszesz tőle a lábom. Azé' nem hordok én aztat.
2017. júl. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Leginkább 2 okból nem.


1. Társadalmi nyomásra, mert "nem menő". Mondjuk az 5-ös által linkelt cipők meg pont ugyanúgy néznek ki mint a nagyapám téli lábmelegítő papucsa... :D


2. A szandál szerintem kényelmetlen. Tele megy minden szarral a talpam alatt, mindenhol dörzsöli és nyomja az ember lábát, és még levenni is nyűg. A papucs egy fokkal jobb, de az is nagyjából arra jó hogy strandon flangáljon vele az ember. Egyszer mentem el hosszabb napra flip-flop papucsban, nagyjából 2 óra séta után szétszakadt és császkálhattam mezítláb ami kicsit hülyén mutat a villamoson.


Én amúgy cipő párti vagyok, vannak jól szellőző cipők, sportcipők és hosszabb sétán sokkal egészségesebbek a lábnak.

2017. júl. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Azt akartam írni, hogy gáznak nem gáz, csak nekem nem tetszik. Az 5-ös által felvázolt nekem is kevésbé tetszik, sőt az nagyon férfiatlan nekem. mint egy szandál.
2017. júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ízlésről vitatkozni hülyeség. Mindenki szerint más a menő, és más a ciki. Pl. sokak szerint gáz, hogy minden második férfi úgy néz ki, mint Kossuth Lajos, aztán a szakáll most mégis olyan "trendi".
2017. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!