Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éppen most volt röplabdatábor...

Éppen most volt röplabdatábor és nagyon megtetszett egy lány. Gonodoltam a tábor 1. hetében csak nézem a végén meg bekövetem instán. Mit irjak neki a köszönés után? Köszönöm előre is a válaszokat.13/F

Figyelt kérdés
A röplabdatábor 2 hetes és most lett vége az első hétnek. A csaj nembiztos,hogy mind2 hétre jön.

2017. júl. 7. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a 2. heten is megy elobe mond el neki, hidd el jobban ertekeli mintha bekovetned instan es irnal neki valamit. Ha pedig nem megy akkor eloszor is koszones utan legyen meg ez a mizusemmiveledvelemse dolog, utana ha megvoltak ezek a mintakerdesek kerdezd meg hogy hogy all a fiukkal van e baratja stb ha meg nem tudod van e. Ha tudod hogy nincs akkor csak mond el hogy tetszik neked. De ha megy jovoheten is akkor feltetlenul elobe mond neki mert ennel cukibb nincs is:) azert remelem tudtam segiteni
2017. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sztem is kövesd be, aztán csak sziplán köszönj rá és akkor ha vissza ír, akkor megkérdezed, hogy mizu, meg hogy jól játszik, meg ilyenek és utána meg már beindul a beszélgetés, aztán utána meg odahívod magadhoz majd élőben
2017. júl. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tián00 válasza:
100%

Bekövetem instán, aztán köszönök xD

MI VAN VELED GENERÁCIÓ???

2017. júl. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!