Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezért feljelenthetem?

Tomika156 kérdése:

Ezért feljelenthetem?

Figyelt kérdés

Szomszédom olyanokat állít rólam ami nem igaz (le gyomirtózom a virágjait)mindezt úgy hogy én pesten vagyok egész hétköznap

Vádaskodásért feljelenthetem?


2017. júl. 8. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Ezért miért jelentenéd fel?
2017. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Ragalmazasert igen.
2017. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hétvégén is gyomírtózhatsz... Csak akkor indítson pert ha biztos vagy benne hogy nincs semmije ellened és tudod igazolni hogy hazudik amúgy lehet szarabbul jársz
2020. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3éve még mindig aktuális..

Azóta tettem egy könnyű testisértésért feljelentést

Annak az lett a vége hogy bíróság kötelezte kivizsgálásra, kiderült hogy időskori demenciába szenved

Semmi változás nincs. Ugyan úgy állítja hogy én lepermetezek neki mindent, ház falát össze vágdosom, vizet oda engedem elé (dombon lakom, dombnak felfelé nehezen fog folyni a víz)

Gyerekei nem tesznek semmit, mindig csak azt kapom válaszul legyek türelemmel, nem figyeljek rá. Könnyű ezt mondani..

Ha valaki beteg annak mindent lehet? Nekem mindezt tényleg elkel tűrnöm?

2020. júl. 27. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!