Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mióta suliba járok van egy...

Mióta suliba járok van egy lány, aki minden nap csúnyán megaláz, úgy kezel, mint egy kutyát. Hangosan mások előtt kigúnyol és együtt nevetnek rajtam. Ezért feljelenthetem?

Figyelt kérdés

2015. aug. 24. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Igen, feljelentheted. Csak kinevetnek a rendőrségen:D
2015. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha betöröd az orrát, abból gyorsabban tiszteletet tanul, mint bármiből.
2015. aug. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt hasonló velem is. Megkérdeztem hangosan, hogy leszbikus vagy, azért foglalkozol velem? Nilván elkezdett tagadni meg beszólogatni. Erre elfordultam mint aki nem hallja és hangosan taglalni kezdtem, hogy kár hogy tagadja, de mindenki tudja, meg pont így viselkednek a leszboszik.....stb. Ha elmentem mellette, akkor elkezdtem h fúj, leszbi....Abbahagyta. :)
2015. aug. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 momsengirl666 válasza:

ne legyel suti,szolj vissza neki..Aztan megunja... meg rohogj hangosan a kepebe :)

Nekem is ez vol,tmost mar fell tolem :))

ha szeretnel irj privit

2015. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne már egy lány képes téged megalázni? miből vagy te?
2015. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Keverj le neki egyet! Lányokat nem bántunk de ő nem az, én speciel mindig is egy domináns személy voltam az osztályomban, igaz, néha én is csúfolok másokat, de azért mindennek van határa, ezt érzem is hogy hol van de sokak nem.
2015. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!