Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm kikezdett velem és...

A főnököm kikezdett velem és visszautasitottam, ezért kirugott, mi a véleményetek? Munkaügyi Biroságon feljelenthetem?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Ha van bizonyítékod, akkor lehet. De én sokkal hatásosabbnak találom egy kulccsomóval megtalálni a kocsiját, lényeg hogy ne lessen rád bizonyítani és az ő kára legyen - mert ugye az ilyen játékot ketten jó játszani.
2014. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 intrepid ***** válasza:
Bizonyíték, hogy amiatt rugott ki? Feljelentheted, de nem sok esélyed van arra, hogy nyerj is. Sajnos vannak ilyen kis népi cserépedények, akik annyira szerencsétlenek, hogy másképpen nem tudnak maguknak nőt szerezni, örömlányra meg sajnálják a pénzt mert fukarok, jelentsd fel, hurcold meg, de készülj fel rá, hogy neked sem lesz könnyű menet.
2014. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ezt hogyan lehet bizonyítani, hogy ezért rúgott ki. Meg nem is biztos, hogy kitenném magam ilyen ügynek.

Ha van felesége/párja, akkor neki elmesélném a történetet. Ha nem is hiszi el teljesen, pár "jó" veszekedésük biztos lenne emiatt.

2014. jan. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Én mindenféleképpen alátennék neki. Hacsak nincs bizonyítékos arra, hogy mi miatt rúgott ki, pl sms-ek, emailok, face beszélgetések...véletlenül se töröld ki egyiket se!!!
2014. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen indokkal rúgott ki hivatalosan?
2014. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy normális kis nő vagy-végre:D


Lesz jobb munkád:)

2014. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
1 Súgok: Ezért az írásodért, baromira megránthatnak.
2014. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5 Indokot bármit lehet ebben az esetben kreálni.


Én nem foglalkoznék vele, lépnék tovább a kérdező helyében.

2014. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha fel is tudod jelenteni és valami miatt nem nyered meg, lehet soha nem találsz a városban, vagy a környékén munkát. Rágalmazást húznak rád és akkor annyi.

Lépj túl rajta. Találsz magadnak jobb állást.

2014. jan. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Legkozelebb ha az allasinterjun a ferfi fonok kedvtelve nezeget, akkor ne vallad el a munkat, csak akkor ha o is bejon neked, mert ez lesz...
2014. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!