Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebookon miért az ilyen...

Facebookon miért az ilyen nőket likeolják sokan?

Figyelt kérdés
Kidobja a mellét, szolizott a bőre, természetellenes, túlzásba viszi a sminket, plázacica?
2017. júl. 9. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert az ilyen csajok keresik a népszerűséget. Egy átlag kevésbé ismert fitneszmodellnek is van pl. rajongói oldala, amihez bárki szabadon csatalkozhat, ilyen csajok töltenek fel magukról naponta szexi képeket.
2017. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem mindegy? Ennyire fontosak a lájkok?
2017. júl. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert az a fontos, hogy csak lyuk legyen rajta. Az ész meg a lélek nem népszerű manapság.
2017. júl. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem fontosak a lájkok, csak nem értem az ilyen nők miért olyan népszerűek.
2017. júl. 9. 18:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, szerintem a like említésre se méltó dolog. Az én profilképemen van vagy 10-15 like. Hugomén meg 250-300. Naés? Amúgy szerintem a férfiakban megvan ez az idióta ösztönös cselekedet, hogy belájkolnak egy képet, azt hiszik talán, hogy ezt majd a csaj megbecsüli és ebből lehet valami. Más értelmet nem találok benne. Szerintem sok csajnál a lájkok számának növekedése azonos a saját maga tárgyiasításával.
2017. júl. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért népszerűek, mert az ilyenek mocskos r*ancoknak mutatják magukat. azok is. és a férfiak ezekért vannak oda, mert könnyen megkaphatók. persze azt a pasik nem veszik figyelembe, hogy még ezeknek a nőknek is van mércéjük, aminek nem a kövér, átlag kockagyerek fog megfelelni. Meg a legtöbb férfi egy alkalom után dobná az ilyen nőket, nem venné feleségül max trófeának tartaná.
2017. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Oké, mi az a facebook? És mi az a like? Az"ilyen nőket" értettem.
2017. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Senki sem válaszolt a sok maszlag nélkül?


Gondolom atomtudósnak kell lenni a kérdés megválaszolásához kérdező.

Azért likeolják a képüket, mert tetszik a férfiaknak illetve a nőknek is.


A férfiak vonzódást éreznek az ilyen nők iránt, hiszen 2017-ben ez a kinézet számít a tökéletesség megtestesülésének. Vágyat gerjeszt.


A nők meg sokszor vágynak egy hasonló szerepre ahol ennyi férfi csorgatja a nyálát utána. Illetve sok esetben példaképként tekintenek rájuk.


(Ui: Kinek a pap és kinek a papné...) Nincs abban semmi rossz, ha a most ez a divat. A divat pedig mindig változik. Nem is olyan rég még más volt divat régen meg megint más.

Akkor is voltak olyanok, akik tanácstalanok voltak, most is vannak.


Azt nem értem, hogy miért jó ha irigykedsz?

2017. júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem irigykedem, csak kiváncsi vagyok arra, hogy miért rajonganak az ilyen nőkért.
2017. júl. 9. 19:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a saját kérdésed: Mert kidobják a mellüket. Mi ebben a meglepő? Te sem a visszahúzódó, számítógépező, elhízott, pattanásos srácokat lájkolod, nem? A nők is ugyanúgy jobban lájkolják az izmos, sportolós képeket a helyes srácokról.
2017. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!