Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Alvás nélkül kb másfél napig:...

Alvás nélkül kb másfél napig: lehet valami komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
Csütörtök reggel 6kor kb 6-7 óra alvással felkelek melózni, kb 9 óra meló, azután pedig lemennék Velencére bulizni egyet péntek hajnalig, és mivel nem kaptam szabadságot, gondoltam az az egyetlen lehetőség hogy onnan hazajőve egy zuhany után mennék is melózni, így természetesen alvás nélkül, ahol reggel 6-tól kb délután 4ig ismét meló, így pedig csütörtök reggeltől péntek délutánig egyetlen percet sem aludnék. Nem tervezem ezt gyakori programként, az extrém fáradtságon kívül lehet valami komoly bajom?

2017. júl. 10. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hallucináció, alvászavar
2017. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
másfél nap nem olyan durva, hogy bajod legyen, de az biztos hogy fáradt leszel, úgy meg kinek van kedve bulizni és főleg utána ismét melózni. A koncentrációd ramaty lesz az biztos, a munkádat nem fogod tudni olyan jól végezni, ha olyan munkád van, akkor megsérülhetsz, vagy pedig elszámolsz valamit és felelősségre vonnak miatta. egy buli megér ennyit?
2017. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Hosszútávú bajod nem lesz, viszont számíts rá, hogy utána 20 órát is alhatsz egyhuzamban. A szervezet behajtja az alvásigényét rajtad.
2017. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom, mit dolgozol, de a fáradtság miatt durva koncentrációs zavaraid lehetnek, úgyhogy csak óvatosan. Ráadásul munka közben elaludhatsz, ami nem vetne rád túl jó fényt.

Vannak, akik jobban bírják a huzamos ébrenlétet, mások kevésbé; tudnod kell, melyik típusba tartozol (de ezek után biztosan ki fog derülni).

2017. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

így van, ez emberfüggő. én is csináltam már olyat, hogy levezettem két részletben 14 órát, előtte meg utána dolgoztam. nekem is úgy volt, egész éjszaka vezettem, reggel 6kor hazaértem, letusoltam, fél8ra mentem melóba.

elég ingadozó volt a dolog. volt, amikor egyáltalán nem éreztem fáradtnak magam, aztán hirtelen csak rámtört az intenzív fáradtság, utána elmúlt, és megint néhány órát úgy voltam, hogy egyáltalán semmit nem éreztem.


délután pedig mikor hazaértem, kicsit ledőltem pihenni, és hajnali 2kor ébredtem fel...szóval igen, ha egyszer ágyat fogsz, akkor behajtja a szervezet a kimaradt alvást :D

2017. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A párom egyszer úgy jött el hozzám (távkapcsolat, 200 km), hogy előtte nap reggel felkelt 9 óra körül, délután ment dolgozni, hajnal 1-re hazaért, de 3:20-kor indulnia kellett, úgyhogy nem is aludt addig, aztán eljött hozzám, tőlem pedig ment éjjelre dolgozni, és másnap 8 óra körül ment aludni. Szegény nagyon kikészült.
2017. júl. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi komolyabb bajod nem lesz. Én magam többször voltam ébren 48 órát. Fáradt voltam, de túléltem. Párszor 3-4 napokat is ébren voltam (betegség), de a 4. napon már nem tudtam, hogy mennyi 3+2. Egy kiadós alvás után viszont eszembe jutott, hogy 6. Szóval nem sérültem.
2017. júl. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"de a 4. napon már nem tudtam, hogy mennyi 3+2. Egy kiadós alvás után viszont eszembe jutott, hogy 6. Szóval nem sérültem."


Ne haragudj, nyilván elírtad, de ez így nagyon vicces. :)

2017. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem direkt írta így, viccnek szánta :D különben nem írta volna le azt ami nyilvánvaló, tehát a végeredményt.
2017. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:D aki azt kérdezi megéri-e.. Fiatal vagyok még, melózni minden nap kell (kivéve hétvége), de évente csak egyszer vannak ilyen bulik mint most ami Velencén van, folyton gürizek a főnöknek mint egy hülye barom, és akkor nem képes soha elengedni szabadságra, hát mit csináljak, akkor csinálom így, egyszer talán csak belefér ez
2017. júl. 11. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!