Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik az a testrészetek,...

Melyik az a testrészetek, amely szerintetek eltér a normálistól?

Figyelt kérdés
2017. júl. 10. 23:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A fenekem pasi létemre akkora és olyan formás mint Nicki Minajnak mert oda hízok ha hízok. a testalkatom meg normális. Inkább a nők szoktak oda zsírt felszedni neeem? :D
2017. júl. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Az agyam, mert sokkal okosabb vagyok másoknál.
2017. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A fülem mert sokkal kisebb mint az átlag :)
2017. júl. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Az orrom 2 mmrel eltér a szimmetrikustól.

Majd megorrszabályzózom :~

2017. júl. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Testemhez képest aránytalanul kis kezeim és rövid ujjaim vannak.

Kék szemeim vannak és az egyikben van egy kis barna sáv, míg a másikban nincs.

Ezenkívül elég nagy fejem és ehhez még kerek, pufi arcom van.

2017. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Eltér a normálistól? A petefészkem és a bal mellem, mert tele vannak cisztákkal.
2017. júl. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A 3-asnak üzenem, hogy állítólag akinek nagy a füle, az sokáig él. Kicsiről nincs infóm.


A 4-esnek pedig, hogy szívesen orrba vágom, ha ezzel tudok segíteni a korrigálásban. Cserébe tökön rúghat, mert nekem meg az ferde, de baromira nem zavar. 😃

2017. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
A melleim. Aszimmetrikusak.
2017. júl. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát pl. a lábaim kicsit nagyon eldeformálódtak. Sokkal vastagabbak a lábfejeim, mint a normális embereknek, ezért egyik magassarkú sem jó rám a boltokban. Meg nekem nem olyanok a lábujjaim, hogy a nagylábujjam a legnagyobb és onnan kezdve egyre kisebbek, hanem a 2. lábujjam a legnagyobb, a nagylábujjam kicsit kisebb, a 3. ujj nagyobb kicsit, mint a nagylábujj és az utolsó 2 egyre kisebb. Nagyon gáz, utálok is mezítláb lenni mások előtt..

Az egyik lábam ráadásul egy számmal kisebb is, mint a másik.

Valamint a két fülem is eltérő formájú és nagyságú :"DDD

Meg ahhoz képest, hogy lány vagyok és alacsony is, szerintem aránytalanul nagyok a kezeim és vastagok az ujjaim. Meg úgy alapból olyan vastag mindenem, pl. a csuklóm sem olyan vékony és kecses, mint a normális nőknek, hanem csak pár mm-rel vékonyabb, mint mondjuk egy dm-rel a csuklóm felett..Ugyanígy a bokám is.

Na jó, többet inkább nem írok, már így is egy genetikai hulladéknak érzem magam XDD

2017. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az agyam, mert fordítva van bekötve. Ami tetszik az embereknek, az nekem nem, ami meg nem, az igen.
2017. júl. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!