Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik az az egy mondat amit...

Melyik az az egy mondat amit valamelyik ismerősöd/barátod/tanárod. Stb. mondta és amely a legnagyobb hatással volt rád életed során? Nemet és kort írjatok lécci, valamint a személyt aki mondta!

Figyelt kérdés
2016. okt. 7. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

"..de èn úgy szeretlek, mint egy barátot"

22F, ès hogy ki mondta, szerintem egyértelmű

2016. okt. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 menta00 ***** válasza:
82%

L 15, a legjobb barátom mondta


,,Mert igenis erős vagy, és fel tudsz állni! Hagyd abba a vagdosást, és járj emberek köze! Ismerkedj meg emberekkel. Mert ez nem megoldás, hogy mindenkit ellöksz magadtól!"


Ezek a szavak rengeteget segítettek :)

2016. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Sok ilyen mondat van!Egy általános iskolai osztálytársam mondta egyszer nekem,hogy "valamit adni is kellene magadból ,nem gondolod?" ,aztán gimnáziumban a történelem tanárom azt mondta nekem,mikor késve akartam beadni az érettségi tételeimet,hogy " ki kíváncsi a maga tételeire?" ,aztán nagyapám mondta egyszer mikor látta,hogy nem akaródzik elindulni nekem az életben a sikerek felé,hogy " unokám,lesz ebből még valami?" ilyenek maradtak meg bennem ,csupa negatív hangsúlyú mondat..és tényleg ,nem is lett belőlem semmi..
2016. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

"Te teljesen hülye vagy!?" Nevelőapám mondta. Előtte soha senki nem hülyézett le. Persze célzások, beszólogatások voltak. Mindig éreztem, hogy nem tartanak sokra, hogy ostobának gondolnak, de így nyíltan a szemembe senki nem mondta. 13 éves voltam akkor.


Azóta már rendeződött a kapcsolatom vele és rácáfoltam az élet minden területén, arra, amit akkoriban gondoltak rólam, de tényleg mély nyomott hagyott. Pedig milyen gyakran dobálózik az ember ilyesmivel.



N/26

2016. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem túl rég hallottam egy távoli ismerősömtől: "Ha el akarsz valamit érni akkor minden erődet bele kell adnod és küzdened kell érte!"


F/18

2016. okt. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Semmirekellő vagy."

"Lusta vagy."

Ezeket a tanárok mondták. Egy nagyon kis részben motiválnak a siker elérésére, és ha sikeres leszek a pofájukba röhögök miközben egy Ferrariban ülök.

2016. okt. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen ésszel, mint ami neked van, bűn nem beleadni mindent, ha továbbra is azt látom, hogy teszel az életedre, el foglak égetni, aztán úgy fenékbe leszel rúgva, hogy menten feltámadsz majd a hamvaidból!"

Gimis osztályfőnököm mondta anno. Szerintem a valaha volt egyetlen ember, aki hitt bennem.

21/L

2016. okt. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron a nyaralón voltunk, mindenki kertészkedett, én olvastam. Kérdezte az egyik rokonom: te csak ott ülsz? Mielőtt bármit is mondtam volna, egy másik rokonom ezt mondta: nem is baj, több kárt csinálna, mint hasznot. 10 év körül voltam akkor, de ez a mondat irtózatosan belém égett. 23L
2016. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"a jó ember akkor is helyese cselekszik ha senki sem lása vagy jutalmaza érte"

napközis tanáromtól halotam 9 évesen ere épitetem minden erkölcsi szemléletemet a továbiakban

2016. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
előző vagyok 22F
2016. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!