Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megkeresni...

Leti15 kérdése:

Hogyan lehet megkeresni (facebookon) egy személyt, akiről nem tudok semmiféle adatot?

Figyelt kérdés
Meg szeretnék keresni egy fiút, de nem tudok róla semmit. Tudnátok segíteni, hogy ti pl. hogyan szoktátok, vagy hogyan tudnám megtalálni?

2017. júl. 11. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2017. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már végeztem ilyen munkát, azonban a végén kiderült, hogy nincs facebookja. A lényeg az, ha tudod a nevét, akkor vagy beírod a facebook keresőjébe, vagy a google keresőbe, és ott általában ki szokott dobni mindent róla. Ha nem tudod a nevét, akkor sajnos sehogy. Nincs egy képed róla, hogy esetleg megkérj valakit, aki ismeri, hogy árulja el a srácnak a nevét?
2017. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

" ti pl. hogyan szoktátok"

sehogy..

de ha ennyire érdekel a srác, gondolom egy nevet valahogy csak ki tudsz deríteni.

2017. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Clay Morrow ***** válasza:
Nehezen, főleg ha nem tudsz semmit róla. Annak az ismerősei között böngéssz, aki szerinted ismerheti őt.
2017. júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia Leti nekem nemrég sikerült
2017. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. júl. 16. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!