Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Shawn Mendes fanok! Van olyan...

Shawn Mendes fanok! Van olyan érzésetek, hogy családra találtatok a Mendes Army-ban?

Figyelt kérdés
Itt szerintem nincs mit kifejteni.😊😉

2017. júl. 12. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Végem 😂😂😂
2017. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Jézusom :( Nektek ennyire nincs életetek? Senkinek nincs már normális családja?
2017. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De képzeld van😂

Olyan családra gondolok, mint amit pl.a barátokkal szoktál emlegetni.

Mert nekem a fanok iszonyat sokat segítettek, ahogy Shawn is..

És csak úgy mondom, hogy van akinek nem olyan a családja, és inkább a fanokat nevezi családjának.

2017. júl. 12. 14:32
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
De várj..ki ez a Shawn?
2017. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
94%
Uhh én családra találtam lassan két éve. Egyszerűen imádom Shawn-t és az egész mendesarmy-t. Remélem egyszer élőben is láthatom őket.
2017. júl. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ohh 5-ös válaszoló Imádlak❤😘😍
2017. júl. 19. 11:40
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

A sok tinilány rajongása egy elérhetetlen emberért aki semmit se tett le az asztalra. Lehet hogy nagyon nagy fanok "army"-k (?) vagytok. (Egyébként az army-k a BTS rajongók.) Shawn Mendes kb olyan kaliberű mint a magcon fiúk közül Cameron Dallas. Na ő egy senki. Csak felkapta a média a magcon miatt. De visszatérve Shawnra és a "rajongókra" szánalom az egész, ahogy a drága kérdező kérdése is. Család a Mendesarmy-ban XDDDDD sirok.

Nyugodtan le lehet pontozni, és jöhetnek az utálkodó privátok.

2017. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Shawnt nem csak felkapták, hanem neki tényleg van tehetsége is.Camt fele annyian sem szeretik mint Shawnt, és tény és való hogy őt csak a Magcon miatt ismerik. Igaz hogy Shawn is benne volt, de ő feltört mint énekes, és rohadtul tehetséges benne.

Hagyjuk már ezt a Bts copyzást, a Bts előtt is voltak rajongói táborok akik Armynak nevezték magukat. Mi van, meg van tiltva??!

Amúgy úgy emlékszem, a kérdés Shawn Mendes fanoknak szólt, tehát te mit is keresel itt??!

2017. júl. 21. 08:25
 9/10 anonim válasza:
84%
Nincs nagy szája csak védi a kedvenc énekesért mert a mendesarmy ezt csinálja. Nem kell Shawn't szidni te nem tudnád elérni amin ő éveken dolgozott. És lehet hogy benne volt a magconban de csak volt most már stadionokkal teli rajongóknak énekel. És nem azért szeretik mert magcon tag volt hanem mert tehetséges énekes és dalszövegíró. Most lehet mondani hogy csak a tini lányok is szeretik de én már hallottam hogy huszonévesek is rajonganak érte. És amúgy miért kell már is szidni ha nem is ismered őt is a zenéjét.
2017. júl. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Szóval először is, Shawn iszonyat tehetséges,kb. a semmiből építette fel az egész karrierjét még, amikor youtubera töltötte fel a covereket, amiket amúgy még mindig megnézhetsz. Nem a hírnévért akart énekes lenni, hanem mert szeret énekelni és szeretne azzal foglalkozni és ez amúgy látszik is rajta, mert ahhoz képest, hogy már 16 éves korában tinisztár lett nem nagyon van elszállva magától. Másodszor, egyértelmű, hogy a tinilányok vannak többségben oda érte, mert nagyon sok szerelmes számot ír, és mindenki tudja, hogy azokat pedig a tinilányoknszeretik, illetve a fiúk nem nagyon hallgatnak velük egykorú fiúkat. És persze Shawn rohadt jól néz ki, szóval ezért is inkább a lánxok szeretik őket. Harmadszor pedig rengeteg Shawnt és a rajongótáborát fikázó kérdéssel és válasszal találkoztam, erre csak annyit tudok mondnai, hogy aki nem szereti, az könyörgöm, hagyja békén ezt az egész témát. Nem szereted Shawnt? Hidd el, nem nagyon érdekel senkit, főleg meg nem a fanokat. Csak ennyit akartam, legyen szép napotok. 13/L
2017. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!