Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy találjam meg ezt a lányt?

Hogy találjam meg ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Sziasztok... van egy lany a tescoba dolgozik de csak egyszer lattam es azota sem talalom ott tudom nagyon hulyen hangzik de meg kell talalnom mit kellene tennem? A pápai tescoban volt szoke haju alacsony termetu...kerlek segitsetek (:(
2017. júl. 12. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha őt nem is találod ott, de egy kollégéját megkérdezheted, hátha tudja a nevét vagy azt, hogy mikor dolgozik.
2017. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majd találsz másikat.
2017. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, megprobalom :) ...nem nem :) 5 percet ha beszeltunk de talan mondhatni szerelem elso latasra :)
2017. júl. 12. 22:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert haver! ;)
2017. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyszer láttad a tescoban és leálltál vele vele 5 percet beszélgetni miközben ő dolgozott? azt nem hiszem. Szerintem csak láttad aztán megtetszett ennyi. :) De am ahogy írták, munkatársakat kérdezd.
2017. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom ;) ...egyreszt igen megtetszett...masreszt 5 perc alatt rengeteg mindent meg lehet tudni egy lanyrol ;) de nem azt mondom hogy el akarom venni felesegul csak sosem lehet tudni :)
2017. júl. 12. 22:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Tesco Pápa facebook lapját kedvelik 163-an. Ha szerencséd van ő is kedveli, ha nem akkor keress kedvelő dolgozókat, és az ő ismerőseik közt nézzél körül.


[link]

2017. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom epp felkutattam es nincs kozte szoval most azoknak az ismeroseit nezem akik like-oltak az oldalt :)
2017. júl. 12. 22:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Pl. egy L. K. monogrammú csaj írja, hogy TESCO dolgozó...
2017. júl. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!