Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy találjam meg a lányt? Az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjam meg a lányt? Az állomáson ismerkedtem meg vele. :D

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet, hogy hosszú lesz a sztori. :D

Azzal kezdődött az egész, hogy már tavaly is láttam párszor a csajt, nagyon megtetszett, pont az esetem. Faluról járok be középsuliba, fél óra az út. Tavaly egyszer pénteken felszálltam a vonatra, és leültem eme társaság mellé (mármint a mellette lévő 4-es ülésre), 4-en voltak. Utána még máskor is láttam őket a vonaton. Gondoltam, kollégisták. Évzárókor láttam egyedül a csajt az állomáson a vonatból.

Szeptember 7-én mentem be az állomásra, és észrevettem, amint bérletet váltott. Utána elindult a vágányra, követtem és felszállt a vonatra és leült egy huszon éves csaj elé. Hátramentem, láttam, hogy nem beszélnek, ezért odamentem és leültem a csaj mellé. Akkor még egyhangú volt. Felhívott valakit, hogy elérte a vonatot. Tudom, meddig ment, jó messzire, a sulitól öszesen úgy 1 óra 30-40 perc az út vonattal. Egy sima iskolatáska volt nála. Nem tudom, szerdán miért megy haza a 6. óra után, ha kollégista, ráadásul miért a 2. hét szerdáján váltott bérletet? Az állomástól úgy 10 percre van a sulija, 6. óráról 25-kor csengetnek ki, és már 30 körül az állomáson volt. Na, szóval elkezdte írni a matekleckéjét, félúton végzett, odaszóltam, hogy "Nehéz a matek?" Nem igazán válaszolt, kezdtem megijedni, aztán egy idő után, amikor már csak a telefonját nyomkodta, megkérdeztem, melyik suliba jár, aztán onnan már mosolygott és elbeszélgettünk, hogy ő reál beállítottságú, én meg humán, meg ilyenek. Csak hamarosan le kellett szállnom és nem tudtam meg elég adatot róla, gondoltam, máskor is fogom látni. Ma 7. óra után direkt a következő vonattal mentem haza, de nem láttam rajta, bár 2 csaj nagyon vigyorgott, meg rám mutogattak, de őt nem láttam. Mindig végigmegyek az egész vonaton, hátha ott van.

Amúgy van róla képem. Vonatot sutyi módon készítettem róla egy képet, tudtam, hogy még jól fog jönni a szembe kamera. :D

Ja, és katolikus bencés iskolába jár. Én is járok templomba, és érdekelnek a vallások, bár inkább a spiritualitás felé hajlok, a Buddhizmussal rengeteget foglalkoztam, filozófus alkat vagyok, de nem tudom, vallásos lányokkal mire számíthatok egy párkapcsolatban. :D

Meg ott van nem messze a bencés templom, ahova járnak misézni iskolástól, ma reggel elmentem az iskolájához, lehet, hogy így kéne megtalálni?


Ja, és én 16/F vagyok, ő meg kb.: 17/L.

11-edikes Mozaikos feladatgyűjtemény volt nála, azt se az elején nyitotta ki, szóval lehet, hogy 18, de én a 17-re tippelnék.


Vélemények? :D Annyi az előnyöm, hogy már nem vagyok neki "vadidegen", mert ahogy ezen a weboldalon elnéztem, mások oda se mernek menni a lányokhoz. Nekem meg az a problémám, hogy minden sz@rságról beszélek velük, csak a személyes adatokról nem. :D



2016. szept. 23. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát akkor, ha legközelebb lataod őt vagy azt a két lányt legyek bátor megint és menj oda. Esetleg ha csak a másik kettő lány van ott akkor hozzájuk és kérdezd meg őket a másik lányt hogy hivjak. Esetleg a lány keresztnevét nem tudod? Akkor facebookon beirhatnad pl.: Anna es mellé a sulija nevét hátha meglesz.
2016. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom a nevét sajnos.
2016. szept. 23. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!