Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék közvetlenebb?...

Hogyan lehetnék közvetlenebb? Szerintetek koravén vagyok?

Figyelt kérdés

Most például felhívtam az unokatesómat, mert úgy volt, hogy nagynénim (az anyukája) jön hozzám ma Pestről, de csak holnap érkezik. Erre én olyanokat beszélek a telefonban, hogy ma lenyírtam a füvet, voltam utána az okmányirodában, kimegyek még bezárni a kaput, meg ilyeneket. Ahelyett, hogy tök lazán inkább azt kérdezném, hogy: "Csá! Mizu? Nem bulizol?"

Egy másik történet, mikor meghívtam a barátaimat és nálam aludtak, akkor ahelyett hogy odamentem volna hozzájuk táncolni a nappaliba, én elmosogattam és letakarítottam a tűzhelyet. Még sosem táncoltam a kötelező sulis bálokon kívül, úgyhogy nem is tudok. Nincs bennem semmi inger, ami táncolásra késztetne, de zenét azért szeretek hallgatni.

Egy picit szerintem autista vagyok, nyilván ennek is vannak fokozatai, de nálam csak abban nyilvánul meg, hogy meglehetősen introvertált vagyok, sosem járok bulizni, kicsit leblokkolok, összezavarodok, mikor beszélnem kell másokkal.

Szerintetek miben változtassak, hogy ne legyek ilyen unalmas? Ki lehet ezt még nőni? Irigylem azokat, akik lazák és könnyen beszélgetnek.

19/f



2017. júl. 14. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Légy önmagad. Mai világban elég nehéz,de ha tükörbe úgy akarsz nézni,hogy nem akarod elfelejteni,kinek születtél-akkor maradj magad.
2017. júl. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!