Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismeretlen személyekkel álmodni?

Ismeretlen személyekkel álmodni?

Figyelt kérdés

Volt már hogy olyannal álmodtatok, akit még életetekben nem is láttatok? Esetleg még valamilyen érzések is (jó vagy rossz) fűztek hozzá? Pont ma volt egy álmom, Én viszont 100% biztos vagyok hogy akiről álmodtam még nem láttam. És rossz érzés volt, mert moslygott. Megrémített, mintha akarna valamit.

Szerintetek miért van, mit jelent?


2017. júl. 15. 00:02
 1/5 anonim válasza:
100%
Előre is bocs a hejesírási hibákért ha valaki ismeretlent látsz az álmodban az lehetett valamilyen filmből gyermekkorodból vagy valaki az utcáról akit megjegyeztél még ha nem is emlékszel rá te, de az agyad megjegyezte
2017. júl. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudatalattidban több dolog marad meg, mint gondolnád. Nekem egyszer egy oktató azt mondta ezzel kapcsolatban, hogy a szemünk mindent észlel, még ha konkrétan nem is nézel rá arra az emberre, attól az agyad megjegyzi és elraktározza, csak meg kell tanulni előhívni ezeket az információkat. Velem is előfordult már, hogy 3-4 nappal azután álmodtam egy bizonyos dologról, miután megtörtént. Addig hol raktározódott és miért addigra dolgozta fel az elmém, azt nem tudom. Egyébként meg vannak ezek az álomfejtő oldalak.
2017. júl. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik exem arcát (17 évesen jöttünk össze) 10-11 évesen láttam álmomban. Kizárt, hogy láttam volna, mert külföldön lakott, szóval eléggé megrémített a dolog.


Kérdező a kérdésről ez jutott eszembe:

[link]

:)

2017. júl. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen. Azt viszont nem tudom mit jelent.
2017. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mivel az emberi agy minden nap mas és más arcokat lát ezért almodban generálhatott is egy új arcot
2017. júl. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!