Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kell ilyenkor csinálni?...

Mit kell ilyenkor csinálni? Csend van, nyugalom, minden üres.

Figyelt kérdés

Ez egy tök komoly kérdés.

Nyolcadikban, kilencedikben, tizedikben buktam. Egyszer évet is ismételtem. Az idei évem: Nem buktam meg semmiből. Most viccet félretéve kérdezem, mit kell tennem ilyenkor? Úgy elszoktam a teljes szabadságtól, hogy mst meg nem tudok vele mit kezdeni.

Dolgozni elmegyek 16.-tól, de azon kívül tényleg semmit ötletem... Írjak könyvet? Olvassak? Programmozzak? Ezekre rá lehet unni.

Ti mit csináltok nyáron?



2017. jún. 14. 17:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tehát ez az érzés hogy ülök itt tök csöndben a szobámban, senki nem b*sz le hogy megbuktam, senki se kérdezgeti hogy mikor lesz a pótvizsga, nem kérik hogy szerezzem be az anyagot a vizsgára, semmi. Mindenki békén hagy... MI van?
2017. jún. 14. 17:56
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon hülyén hangzik, de komolyan nem tudom mi van most. Ne gúnyoljatok ki kérlek!
2017. jún. 14. 17:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Vállalj önkéntes melót, akár állatkertben, vagy menhelyen. Nem fogsz unatkozni, és általában jó csapat szokott lenni ezeken a helyeken. Akár barátságokat is köthetsz.
2017. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért nem kezdesz valamit tanulni - mivel ezt szoktad meg az elmúlt években? Pl. lehetne nyelveket, programozást, stb.

Emellett menj minél többet a szabadba, kirándulj, strandolj, biciklizz, vagy olvass el pár könyvet, néhány filmet is megnézhetsz, stb.


Ha többféle dolgot csinálsz felváltva, akkor nem lesz unalmas.

2017. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attol még hogy szünet jön, attól meg kehet napi 1-2 órát gyakorolni tanulni, pláne akkor ha ilyen buta vagy, és ennyi felesleges időd van....
2017. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát okos nem vagyok, de intelligens igen. A tanulás minek kell? Hogy az ember mehessen dolgozni. Dolgozni minek kell? Hogy legyen pénze az embernek. A pénz minek kell? Hogy megéljen. DE! Ha találok (már van) jól fizetó munka és hobbi, akkor kérem, minek tanulni?
2017. jún. 14. 18:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Senkinek sem kell tanulni, igy Neked sem. Az egy lehetőség, mindenki eldönti él e vele.
2017. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"A tanulás minek kell? Hogy az ember mehessen dolgozni."


Tévedés! Tanulni azért kell, hogy okosabb légy.

2017. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
8. A magyar oktatási rendszer tananyagától senki sem lesz okosabb. Kizárólag a jövendőbeli munka miatt járnak az emberek iskolában 16 felett az emberek.
2017. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Olvass olvass olvass!!!
2017. jún. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!