Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szerettek itt gyakorin...

Ti szerettek itt gyakorin privátot kapni?

Figyelt kérdés

Azért érdekel, mert nem mindenki válaszol a privát üzenetekre. Érdekelne, hogy miért. Ez ennyire utálatos dolog egyeseknek? Vagy mi tarja őket vissza (a szabad akaratukon kívül )? Ez nem azt jelenti, hogy egy időtlen beszélgetésbe kell kezdeni bárkivel. Ezért nem értem. Vagy eh már túl ’személyeskontakt’?


Köszi a válaszokat! :)



2017. júl. 15. 22:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

En szeretem <3

Csak azt nem birom amikor ok nelkul torolnek 1 kerdest!!!!!!!!!!!!!!! Amikor nem kamu!!!!!!!!!!

2017. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

én csak normálisat szeretek

jó pár emberrel beszélgettem innen és most is van pár levelező társam, az a legrosszabb amikor hirtelen 4-5 levelező partner hirtelen egyszerre akar beszélgetni, na akkor a félperces limit miatt kb esélytelen a dolog

de van akivel máshol beszélgetek pont emiatt


sokan azért nem válaszolnak, mert vagy olyan stílusban írsz, vagy melletted még 5 ember írt és rád már pont nem jutott idő

2017. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azért nem válaszolnak, mert a privát üzenetböl kiderülne a neve és azt nem szeretné.
2017. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Még a szivem is megáll egy pillanatra amikor felvillan a piros üzenet. :D

Én visszaírok általában. Csak annak nem akivel már beszéltem és egy idő után nem írt vissza, mert szerintem felesleges újrakezdeni.

2017. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem közömbös. Egyik fele segítőkész a privátosoknál, másik meg ilyen idegesítő hirdetéseket írogat.

Én max akkor nem szoktam válaszolni a normális privátot íróknak, ha elfelejtem vagy valami ilyesmi.

2017. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Én utálok $:

Hülye dolog, de felelősségnek érzem. Nem szeretek visszaírni, kicsit tartok is az itteni emberektől, pedig az eszemmel tudom, hogy nem mindenki a gyk alja. Sőt. Csak találkoztam már egy-két érdekes emberrel priviben. Néha én is írok valakinek, vagy válaszolok, de sokszor kéretlenül és idegen témában írnak rám. Azt nem szeretem. Le lehet pontozni, de tényleg... én tartok tőle :/ De ha a kevésbé gátlásos embereknek oké, nekik jó.

2017. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

1, Igen, szeretem a priviket.

2, Vagy nem ér rá, vagy érdektelennek tartja a kapott privit, azért nem válaszol rá.

3, Szerintem nem utálatos dolog, ha nem akar válaszolni. Lehet, hogy nem akarja kitenni magát konfliktusnak, későbbi provokációnak (mert pl.: féltékeny párja van, aki utánanéz), szívatásnak, vagy csak nem akar ismerkedni (egy egyszerű levélváltás szintén sem).

2017. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon utálom.

Mivel elég markáns véleményem van a dolgokról, így mindig kapok pár anyázós privit. Ezeket már eluntam, nincs kedvem olvasgatni őket.

Beszélgetni, ismerkedni sincs kedvem, nem azért járok ide. És lelkisegély-szolgálatot sem szeretnék tartani.

Úgyhogy most már olvasás nélkül törölni szoktam a privátokat. Legtöbbször nem is értem, minek írnak, mert amit leírnak, azt a kérdéshez nyilvánosan is nyugodtan le lehetett volna írni.

2017. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még a 'Szerelem, szexualitás' kategória egyben volt, akkor főként ott válaszolgattam (többnyire trollkodtam a "Terhes lehetek-e a tampontol?" tipusú kérdéseknél) akkor elég sűrűn kaptam kéretlenul is privátokat világmeváltószépségűpéniszképekkel. Azóta kicsit visszafogottaban levelezek és egy képet sem nyitok meg + már nem látogatom a kategóriát. (Itt azért értelmesebbek vannak). De a normális üzenetekre mindig válaszolok.
2017. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
52%
en csak lanyoktol szeretek privit kapni.
2017. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!