Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudok kimozdul...

Mit tegyek? Nem tudok kimozdulni .

Figyelt kérdés

Egyész nyárom úgy telt hogy csak a szobámban

telefonoztam és gépeztem..

Anyum pedig mindíg azt mondja hogy menjek ki a szabadba mert fal fehér vagyok és ilyenek keressek barátokat de nem tudok keresni barátokat mert mindenki otthon van és Gépezik az ismerőseim közül :( egyedül pedig nagyon unalmas anyumék néha elvisznek nyaralni 1-2 napra de az kicsit rövid utána pedig megint bent vagyok :( nem értem anyumat hogy mi a baja más is ezt csinálja és nem veszekednek rá miatta...14 f

Mit tegyek.. Megértő választ kérek ! Köszi !


2017. júl. 16. 08:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a barátaiddal, hogy ne gépezzenek, hanem menjetek el strandra vagy bográcsozni vagy valahova, csak ne a gép elé.


Ha nem jönnek, akkor menj el valami táborba, szerezz új, nem kocka barátokat.


Vagy mászkálj el egyedül biciklivel vagy gyalog, ismerd meg jobban a környéket, ahol laksz.

2017. júl. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi de sajna táborba nem nagyon tudok elmenni már
2017. júl. 16. 08:46
 3/11 A kérdező kommentje:
Bográcsozni hogy kell mert tudom miaz de ahoz meg nem ertek xd
2017. júl. 16. 08:47
 4/11 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

1. Rossz kategóriába írtál.

2. Azért nem tudni mi az a bográcsozás tényleg nagyon gáz. De a másik válaszoló nem is értem minek mondja ezt, hiszen 14 évesek nem fognak megfőzni egy pacalt. XD

3. Azért találhatnál valami hobbit. Reggelente/esténként elmehetnél futni vagy hasonlók.

2017. júl. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Hát igen, elég gáz, hogy egy 14 éves képtelen megfőzni egy paprikás krumplit vagy egy pörköltet. Na mindegy. Ne vedd magadra kérdező.


Én 14 évesen a barátaimmal sátraztam, bográcsoztunk, strandra jártunk, bicikliztünk, ilyenek.

Persze ha egyedül vagy úgy nem nagyon lehet ezeket csinálni.

A lényeg, hogy legyen valami hobbid (a gépezésen kívül) és akkor lesznek barátaid is.

2017. júl. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Bocsánat de én sem tudok paprikás krumplit csinálni, 15 évesen. Akkor ez gáz? Nem tudom elképzelni, hogy a haverokkal vigyük a palackot az égőt a bográcsot és főzzünk valamit. Azért persze tudok főzni de ez azért így nem jellemző.
2017. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

palackot?


Jó, hanyagoljuk a témát...

2017. júl. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Jó akkor élő tűzön. Nekem mindegy. Mondjuk így inkább elképzelhető :/
2017. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
bográcsozáshoz palack? jó hogy nem gázrezsó.
2017. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szalonnát sütni -> problem solved. Generation gap, ha beindul...
2017. júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!