Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Félek kimozdulni?

Félek kimozdulni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok.. eddig az összes nyaramat otthon töltöttem, legtöbbször csak a suli miatt mozdulok ki. Most hogy jön a nyár barátaim hívnak erre-arra de nem is tudom.. nagyon furcsa érzés. Volt veletek ilyen? Mit csináltatok?

2017. máj. 28. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

vannak otthonülő emberek, akik szinte félnek kimozdulni


de ha a szó szoros értelmében véve félsz, az valamilyen fóbia, és akkor pszichológus tud segíteni rajta

2017. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ezt fel kellene ismerni, hogy csak nem szeretsz, nincs kedved, nem akarsz kimozdulni vagy félsz a helyzettől, tartasz tőle valamilyen okból.
2017. máj. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én hosszú éveken keresztül csak otthon ültem, max rokonoknál voltam "nyaralni", így semmi kedvem nem volt kimozdulni sehová, talán kicsit féltem is.. Aztán tavaly nyáron nagyon rossz kedvem volt és eldöntöttem, hogy nem lesz olyan hét, amikor ne mennék valahová. Nagyon nem bántam meg a döntést, eljártam futni, mentem mindenféle koncertre, eseményekre, focimeccseket nézni, stb a környező városokba és ezerszer jobban telt a nyaram, mint bármikor eddig. Jó élmény volt, szerintem te sem bánnád meg, ha eljárnál velük. Egy-két alkalom után már a kedvem is megjött hozzá, és szerintem kisebb mértékű félelmet is le lehet győzni ha jó társasággal mész, és kedvet tudnak csinálni hozzá! :)
2017. máj. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Eldöntöttem hogy idén nyáron ki fogok mozdulni:D
2017. máj. 29. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Találkozz is velük,de vonulj is el nyugodtan; lehet, hogy pont arra lenne most szükséged, kicsi egyedüllétre, hogy átértékeld a dolgokat, kicsit filozofálgassál, önismeretezz, lelkizz egy sort, jöjj rá láss meg összefüggéseket amik az életben történnek.
2017. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért félsz kimozdulni. De gondolom te sem tudnád megmondani.

Menjél ki, 16 éves vagy, fiatal vagy éld ki magad, szórakozz, ismerkedj emberekkel, csajozz. Felnőtt korodba már nem lesz ennyi lehetőséged, és addig élj ameddig még fiatal vagy és a tanuláson kívül nincs semmi dolgod.

2018. ápr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!