Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 22 évesen nem voltak soha...

22 évesen nem voltak soha barátaim, nem jártam még soha discoban, de máshova se szórakozni, csajom sem volt. Nagyon nagy gond ez?

Figyelt kérdés

2017. júl. 16. 11:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt azért páran fogalomzavarban szenvednek!

Akkor vagy introvertált ha számodra a visszahúzódó, jobban szeretsz egyedül lenni, stb. teljesen természetes és nem is vágysz másra. Sőt fel sem merül benned az a tény, hogy ezen neked valamilyen formában változtatni kéne hiszen ettől függetlenül ugyanúgy teljes és boldog ember vagy.


Szintén 22 vagyok, azonban nekem sem voltak soha barátaim. Mármint olyan barátok nem, akikben 100%-osan megbízok, közös programok, stb. Inkább csak haverok.. akikkel a suliban lehet beszélgetni és hasonlók. Bár arra is bőven volt példa, főleg az egyetem alatt, hogy haszon barátságaim voltak. Ez abban nyilvánult meg, hogy beszélgettem másokkal, segítettem és cserébe én is kaptam olyan dolgokat, amit egy introvertált személy soha a büdös életbe nem tudna megszerezni.

Előző vizsgák a felsőbb évesektől, jegyzetek, tanári kedvenceknek kiadott diák, vagy célzások a vizsgákra, stb.


Discoban már voltam, azonban felemás érzéseim voltak felőle. Nem olyan rossz hely, azonban nem éreztem olyan jól magam, mint amit a filmekben láttam, másoktól hallottam. :)


Barátnő volt, mondjuk úgy, hogy több is.

Ez 6-ot jelent. Azonban az összest a neten ismertem meg, távkapcsolatok voltak(mindnél volt személyes találkozás is), azonban neten mindig sokkal jobban szerettem beszélgetni.

Emellett sikerült mindig olyan lányt találnom, aki saját magát is introvertáltnak állította be, de a végén kiderült, hogy igenis extrovertáltak csak nem volt önbizalmuk.. ezért az egésznek az lett a vége, hogy meggyógyítottam őket, elértem hogy boldogak legyenek és leléptem. Nem erre vágytam. :)


A végére a lényeg:

Semmi sem gond, ha az neked örömet okoz (kivéve a kiurgró példákat: gyilkosság, pedofil, stb. dolgok)! :)

2017. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont én erőltettem magamat, hogy menjek szórakozóhelyekre, általában csak úgy tudtam elviselni, hogy sokat ittam, hát nagy élmény volt mondhatom.
2017. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Látjátok, pont ezért tartom károsnak, hogy ez az introvertált-extrovertált szakszavazás így elterjedt a gyakorisok között. Dobálóznak velük ész nélkül, de közben azt sem tudják pontosan, hogy mit jelent.

És továbbra is azt mondom, hogy attól csak mert introvertáltnak diagnosztizáltad magad, ez ne legyen kifogás semmire! Ha nem érzed boldognak így magad, akkor tedd meg az első lépéseket, hogy változtass ezen! Lehet, hogy nem introvertált vagy, hanem csak simán egy kissé visszahúzódó típus, de ebből megfelelő elszántsággal és jó emberek segítségével ki lehet törni.

Egyébként se értem soha az ilyen típusú kérdéseket. Ha gáznak érzed, hogy nem voltál még discoban meg ilyenek, akkor fogd magad és menj el! 22 éves felnőtt ember vagy, ki akadályoz meg??

2017. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Az hogy én még gyerekes vagyok
2017. júl. 16. 13:09
 15/20 anonim ***** válasza:
sztem is gáz, próbálj meg változtatni
2017. júl. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ez mind akkor gáz, ha amúgy akarod.


Én 30 vagyok, soha nem voltam szórakozóhelyen, akármikor elmehetnék disco-ba, de nem akarok. Nem is írok ki kérdést erről. Nem csinálom azt, amit nem akarok, ez nem gáz.

2017. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyok introvertált, de vannak hasonló problémáim. Inkább írok ki másik kérdést.
2017. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem az, ha nem voltál bulizni, nem gáz. Ha nem vonz, ne menj, ettől még lehetnek barátaid. Én gimiben egy olyan baráti társaságba kerültem, ahol rajtam kivűl mindenki imád folyton menni bulizni, én meg csak azért mentem évekig, hogy ne "essek ki közülük", de besokalltam és megtanultam nemet mondani, most nélkülem járnak, és nem bánom. Ha komolyabb beszélgetésre vágynak, mindegyikük nekem ír, illetve ha pl. elutazunk valahova, akkor is együtt megyük, de a bulizás részt nem kell eröltetnem. Ezzel arra célzok, hogy barátkoznod attól még kellene, azért, mert nem pont olyanok mások, mint te, még ne gondold, hogy nem lehettek jó kapcsolatban. Legyél önmagad, nyugodtan vállald, hogy te nem vagy bulizós, lesznek akik így is elfogadnak, hiszen más dologban meg biztosan te leszel az, akire a leginkább számíthatnak. :)

21L

2017. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
*kívül, bocsi :D
2017. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Vannak ennél sokkal nagyobb gondok is.
2017. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!