Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Akkor ugye 4 pecsét kell a...

Gaboca20 kérdése:

Akkor ugye 4 pecsét kell a nőgyógyásztól, ha jól értem? . Nincs fogadott dokim, mert nemsokára máshova költözöm. De még egyszer sem voltam nőgyógyászati vizsgálaton csak uh-n. Ez nem gond, mert ezt sem mondta a védőnőm?

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi idős terhes vagy? Hogy-hogy nem voltál nőgyógyásznál?
2013. szept. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tegnapi kérdésednél azt hiszem körbejártuk már becsületesen a témát. Ha ezek után sem világos, akkor szerintem hívd fel a védőnődet és kérdezd meg tőle, vagy a nőgyógyászt, mert úgyis neki kell kiállítani az igazolást, hogy részt vettél 4 alkalommal terhesgondozáson. És az UH is terhesgondozás, tök mindegy, hogy kézzel vizsgált-e a doki (bár engem mindig megnézett úgy is). 22 hetes vagy, innen még bőven begyűjthető a 4 pecsét nőgyógyásztól is, csak kérd, hogy ne felejtse el. Egyébként pedig nekem a védőnőm azt mondta a védőnői pecsét is beleszámít, úgyhogy ritka, akinek nincs meg a 4...
2013. szept. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!