Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Reggel 7-től este 7-ig tartó...

Reggel 7-től este 7-ig tartó munka. Ti hogy állnátok hozzá pozitívan?

Figyelt kérdés

Hogy álljak hozzá pozitívan hogy ne hagyjam ott már kb 2 nap után??


Jövőhéttől megyek ilyen csomagoló munkára egy időre ameddig nem találok normális munkát. Egy héten 4 napot kell menni, vagy reggel 7től este 7ig vagy este 7től reggel 7ig..

Nem panaszkodás meg ilyenek de egyszerűen rossz bele gondolni. Időm pihenni vagy akármire nem marad az még haggyján, de 12 óra... vagy csak én vagyok ki hogy ennyi ideig elunom majd ott az életem is főleg ha nem lesz vki akivel ott elvagyok. Nem tudom mások hogy bírják.

És tényleg nem siránkozásnak akarom szánni hanem így vagyok.


22/L



2015. okt. 20. 22:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Pozitivan nem lehet hozzá állni, szar, pisi_kaki. 1 évig csináltam ilyen műszakban, nem csomagolást, nem egyedül voltam, de horror volt, semmi időm másra nem volt meg kedvem sem 12óra után. A pénz kellett de nem érte meg, annyít nem fizetnek, hogy megérje, ez nem az a ország ahol munkával lehet pénzt keresni.
2015. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%

22 évesen 4x12 óra hetente.

Ki fogod bírni.

Van ennél rosszabb is...

2015. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%

Gondolj arra, hogy a végén lesz három szabadnapod egyben. Az se mindegy, hogy mennyi az utazás, mennyi házimunkád van még ezen felül - próbáld hatékonyan intézni ezeket. A négy napos munkabeosztással ráadásul egy nap utazást meg is spórolsz.


Egyetemista koromban egy időben felírtam, hogy mennyit tanulok összesen (órák+otthoni készülés). 60 óráig volt tartósan bírható, ha e fölé mentem, a következő héten menetrendszerűen megbetegedtem. A tied 48 óra, menni fog. Arra vigyázz nagyon, hogy a szabadidődet jól hasznosítani tudd, aktív kikapcsolódással.

2015. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Próbáltam, nagyon nehéz... Egész összetört. Az lehet csak a pozitív: hogy intenzíven keresel jobb munkát, és remélem találsz is! Drukkolok neked.
2015. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem baj ha nem elégszel meg ezzel a melóval, csak csináld addig, amíg jobbat nem találsz-


Szerintem az a jó, ha minél fiatalabban szembesülünk, azzal hogy milyen vacak melók várnak ránk, ha nem igyekszünk. Engem pl. 13 évesen egy szakadt gyár látogatása győzött meg arról hogy érdemes tanulni. Egyetem első 3 évében is csináltam még diák kulimunkákat, de voltam pl. többször hómunkás is.

2015. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
....ééééés éppen ezért "csak" négy nap, a megszokott öt helyett. Ha jó lesz a társaság (ami nem valószínű), de ha mégis, akkor csak úgy repül az idő. Közben hallgathatsz zenét, beszélgethetsz másokkal. Ki fogod bírni.
2015. okt. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 _Harry Potter_ ***** válasza:

Gondolj arra, hogy legalább nem leszel fillér nélkül. Az, akinek alig-alig van pénze, ebből kifolyólag kevesebbet is eszik, lehetséges, hogy bevállalná ezt a munkát legalább egy időre. Te abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy dolgozhatsz.


Egyébként van egy haverom, aki szintén nem volt megelégedve a munkahelyével. Ő úgy csinálta, hogy összegyűjtött pénzt, aztán lelépett onnan. Most mást csinál. Ha nagyon zavar a munka, bírd ki ott egy kis ideig, de gyűjts össze legalább valamennyi pénzt, és lépj le.

2015. okt. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehetne rosszabb is.
2015. okt. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

Én 6-18 vagy 18-6 dolgozok de 3/3 munkarendben, azaz 3 nap munka, 3 nap pihenő.

Ki lehet bírni, bár az igaz, hogy munka után már toszni sincs kedve az embernek, nemhogy bármi értelmeset csinálni :|

Utána 3 napig viszont reggeltől estig lehet toszni vagy bármi mást :D

Azért van ennek előnye is :)

Na meg persze az én munkakörömben elég jól fizetnek (nem publikus adat a munkaköröm és a fizetésem, úgyhogy nem írom itt most le :D)

2015. okt. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!! Hát elég sz.r ez a munkanélküliség..
2015. okt. 21. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!