Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egész nap a attól félek, hogy...

Egész nap a attól félek, hogy meghalok mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
Egész nap nem tudok másra gondolni csak arra, hogy meghalok és már többször ájultan el egész pontosan háromszor a hasam naptól napra jobban fáj, lehet, hogy ez is amiatt van mert megfogok halni? Már gyakran az utcára sem merek kimenni mert attól félek, hogy meghalok

2017. júl. 16. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Ha félsz, ha nem félsz, mindenképp meghalsz egyszer, ahogy mindenki más is. Ha állandóan elájulsz, és hasfájásod van, menj orvoshoz.
2017. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg pánikrohamaid vannak. Menj el az orvoshoz és mondd el neki.
2017. júl. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Először is, tanulj meg helyesen írni.

Milyen idős vagy?

2017. júl. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is valószínű a pánikbetegség, de azon nekem nem segített az orvos, csak erőltette, h szedjek gyógyszert, ami egy másik orvos szerint meg nagyon káros, mert csak elnyomja a tüneteket és hozzászokik az ember, és utána meg még rosszabbul lesz. Úgyhogy én végül jógázni kezdtem és színjátszó körbe járni, nekem ezek segítettek, már 1,5 éve nem volt pánikrohamom.
2017. júl. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda orvosok vannak itt GyK-n. :D
2017. júl. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
be kell rugni oszt majd elmulik.
2017. júl. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt ilyen időszaka az életemnek, orvoshoz kell menni, egyedül nem fog megoldódni.


Vagy 2es opció, a hit... de az egyre kevesebb embernek megy, próbáltam de sajnos nekem sem... legalábbis még nem találtam rá a hitemre :)

2017. júl. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez egyértelműen pánikroham, a hasfájásnak semmi köze hozzá, az is lehet a pánikroham tünete.

Szerintem egyéneknét változó, hogy tud kilábalni belőle valaki. Nekem segítség nélkül sikerült, pedig én is elájultam, de ha annyira nem gondolod magad erősnek, menj orvoshoz.

Én mióta kilábaltam, 18 éve, nem volt gondom vele.

Lassíts be, ne pörögjön az agyad, mozdulj ki, és örülj az apró dolgoknak is. És ne állandóan magad figyeld, kösd le magad valami külső dologgal, ez tényleg lehet egy apróság is, az a lényeg, hogy tényleg másra koncentrálj. Nekem valahogy így sikerült. :)

2017. júl. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia. Most kaptam itt amit írtál. Igaz 2023 van,de ha ezt még látod,akkor csak annyi kérdésem lenne hogy jobban érzed magad azóta? Minden rendben van? Én is ezzel kűzdök nap mint nap csak én nem arra gondolok,hogy meghalok,hanem mi van ha rosszul leszek,és mi van akkor ha valami betegségem van amiről nem tudok és abba halok meg…Írtó rossz érzés tud lenni. Gyógyszereket kellene szednem és nem szedem rendszeresen sajnos,pedig kellene.
2023. aug. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!