Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudom, nagyon sok ilyen...

Tudom, nagyon sok ilyen kérdés van. Lehetek Amerikában színész?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon sok ilyen kérdés van, és mindegyikben leírják, hogy lehetetlen, felesleges időpocséklás.

De ha én tudom, hogy meg akarom próbálni, miket csináljak? Miket fejlesszek?


Tanulok idegen nyelveket, gitározni szintén el fogok kezdeni, a beszédkészségemet lesz alkalmam gyakorolni.

16 éves fiú vagyok. Hogy lenne értelme ennek neki vágni? Van rajtam kívül még ilyen valaki? :)



2017. júl. 17. 23:20
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
? :)
2017. júl. 19. 23:29
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Hangképzés, ének, versmondás, mozgás (!), tánc, akrobatika, színpadi mozgás, hangszer (sokat számít!) - ezeket kell gyakorolni. Igaziból a maga a színjátszókör elég sok időt vesz el , és inkább játék, nem annyira képzés, de megszokni a színpadon mozgást beszédet arra jó.

A képességfejlesztés egy lassú folyamat, kitartó munkát igénylő dolog. Nem lehet büntetlenül túlhajtani (lásd sportolók), hanem NAPI ritmusban (ez nagyon fontos a képességfejlesztésben) kell haladni benne. A felvételire 5 monológot, 10 verset, 10 éneket kell vinni, 3 fordulós, rengetegen jelentkeznek (kicsit kevesebb a fiú, ezért jobb az esélyük). Most nyáron haladhatsz a gitárral, énekkel - és keresd meg a megfelelő helyeket, ahol fejlesztenek. Lehet hogy egy felkészítő tanár is kell, magyar, ének tanár? SZFE előkészítőt (néha nyári tábort? ) is szokott tartani - az drága,de jó. A napi ritmus (nyelvnél, sportnál, hangszernél is ) fontos, többet ér napi 15 perc mint egy héten 2x4 óra!

2017. júl. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! :)
2017. júl. 20. 11:52
 24/29 A kérdező kommentje:
Még egy utolsó kérdés : Ha nincs feltűnően jó ének hangom, az hatalmas hátrányt jelent, vagy lehet dolgozni rajta?
2017. júl. 30. 16:28
 25/29 anonim ***** válasza:

lehet dolgozni, hangképzés kell, nem hatalmas a hátrány, mert külön szakon van a prózai színész és az énekes színész(ott nagy ezen a téren a követelmény) -

- ha hangszerrel magadat kísérve jól elő tudod adni az jó

2017. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Remek! 😎

Köszönöm! ☺️

2017. júl. 30. 17:23
 27/29 anonim ***** válasza:

Kellenek hozzá kapcsolatok is. Ezek nélkül nagyon kicsi az esély. Óriási szerencse kell hogy felfedezzenek.

Kapcsolatok nélkül járhatsz minden nap válogatásokra, amik lelkileg kikészítenenek, szóval erős jellem, erős szemyélyiség is kell hozzá. Az állampolgárság és az angol nyelv a legkevesebb.

Kapcsolatok, tehetség, csinos pofi, jó alak. Kesz a csillag.

Ezek nélkül max egy kávéreklám. De reklámokból es statisztaszerepekből nem lehet sehol sem megélni.

2017. aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😊
2017. aug. 25. 00:04
 29/29 anonim ***** válasza:
Én nem fűznék hozzá sok reményt. Dobó Kata is csak addig jutott, hogy Van Damme felesége volt pár perc erejéig egy "c" kategóriás filmben. Pedig Katát még Andy is tolta akkoriban.
2017. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!