Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki nez youtubereket?

Ki nez youtubereket?

Figyelt kérdés
Kiket? Szabo kristofot ismeri valaki? Velemeny rola?
2017. júl. 19. 20:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Szinte csak külföldieket.
2017. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Buta, bunkó ember.
2017. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Herbyt
2017. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Az kicsoda?


Herby, Isti, Szabyest, videojatekos Zsoltit nezek

2017. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Dancsó stílusa bejön. Ot szeretem nézni. :) Royalszabi, Dezso Bence ... akik szószerint nézhetetlen gyatra dolgokat töltenek fel kinem állhatom.
2017. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%

Jutúbert nem nézek, jutúb videókat igen. 99%-ban külföldiek. És nem nyikhajok csatornáját, hanem Fifth Gear, Moto trend channel és társaik. Illetve pár ezres feliratkozószámú autószerelős tagok videóit.


A magyar celeb videósoktól kiráz a hideg, a theVR-tól kezdve, Dancsón, Szirmain, James minecraftoson át, Molnár Krisztiánig, Herbyig, royalszabin meg mindenen át. Úr Isten, ez a net szennye és ezek a legnézettebbek itthon...

2017. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
overcooler-t
2017. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem alapvető érdekes dolgokat hagy ki a videójából. Viszont Funny videóst nézem, bár mindig csak ilyen bakikat mutat, de bírom a közönyét, semmi tag videó meg kérdezz felelek, keményen ellentmond a szokásoknak.
2017. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Én elég sok youtubert nézek:

TheVR, videómánia, Hollywood hírügynökség, RenowComedy, Owmckendry, zsozeatya, Otherworld, RetroShock, Radics Peti stb.

Nem ismerem Szabó Kristófot, de így, hogy utána néztem nem valami érdekes..csak vlog és kihívás videók. Ezek egyáltalán nem tartalmasak, csak magát reklámozza.

2017. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Én is szoktam, de magyarokat nem nagyon, valahogy nincs köztük, akinek megfogna a stílusa. Thomas Sanderst, Ben J. Pierce-t és lisbugot néztem mostanában többet, de nem vagyok egy hűséges típus ilyen téren :D
2017. júl. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!