Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy manapság a...

Miért van az, hogy manapság a nőket istenítik; a férfiakat pedig a földig lehordják?

Figyelt kérdés

Több okból írtam. Az általános leírások, köznyelv szerint a nők a legtöbb emberi tulajdonságban lényegesen jobbak a másik nemnél: türelmesebbek, empatikusabbak sokszorosan jobb az érzelmi intelligenciájuk, nem olyan ösztönlények, megfontoltabbak, stb...

Vagy itt vannak Szendi Gábor könyvei ( A nő felemelkedése és tündöklése, A férfi hanyatlása és bukása), Müller Péter okosságai és a többi, végeláthatatlan írás.

Miért van az, hogy manapság az ember szégyellheti magát, mert annak született, ami és teljesen mindegy, hogy emberként milyen kvalitásokkal bír?


2017. júl. 20. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
mert a nők felsobbrendubek nalunk ezt el kell ismerni, en a baratnomre is egy istennőkent tekintek.
2017. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kissé szelektíven válogatsz az infók közül. A nőket rengetegszer szidják, megalázzák, lenézik. Elég csak megnézi, hogyan bánnak igen tisztelt honatyáink a parlamentben a politikusnőkkel (eleve, alig vannak ott nők). Vagy menj ki a forgalomba, és hallgasd meg, miket mondanak a női sofőrökről. Ez csak kapásból 2 példa, de egy csomót hozhatnék.


Aki pedig Müller Pétert komolyan veszi, az meg is érdemli. (kb. Coelho szint az öreg)

2017. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egyik nem se elnyomva. A 21. században élünk.

A jobb érzelmi inteligencia meg az ösztönlényezés és a többi kitalált alaptalan "általános igazság" általában pont a visszamaradott emberek szájából jön ki akik szeretnek általánosítani.

Mi férfiak se vagyunk elnyomva, ahogy a nők se.

Én kikérem magamnak ha egy femináci betámad úgy hogy életében semmit se dolgozott, de az iphone a kezében és mondja hogy mennyire el vannak ők nyomva.

De ha kikérem magamnak akkor azt mondom hogy mi férfiak se játsszuk a kollektív áldozatot. Nem kell szégyelned magad, csak a saját tetteid alapján. Hidd el a normális emberek nem tesznek nemi alapon megkülönböztetést. A többi meg nem éri meg az idődet.

2017. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#2, ha hallottad volna, ma több középkorú nő hogyan beszélt férfiakról előttem, meg úgy ampakk én mennyi szidást hallottam nőktől férfiakra, igaz, nem ordenáré módon, de pl leírva kb pont ugyanúgy hangzik, mintha férfi mondta volna, akkor lehet, másként vélekednél.

A baj az, hogy a nők többsége túlontúl egoistává válik, és valahogy nem látja reálisan már a világot, meg mi lenne benne a helyük, meg a szerepük.

Többletjogok, stbstb, ja persze, ugyanakkor meg egyenlőség.

Az a nagy szerencséje a feministáknak, hogy a férfiak nagy része leszrja ezt az egészet, és nem foglalkozik vele.

Én azért foglalkozok evvel, mert iszonyat módon irritálnak a feministák, meg ezek az "egyenlőbb", nagyszájú nők.

Szerencsére még az életben nem találkoztam egyel se, de ha még csak meg is szagolnám, hogy ilyen az illető, ott tennék neki keresztbe, ahol csak tudnék. És gyanítom sikerülne.

2017. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mazsolázgatsz; ennyi erővel a közvélemény úgy tartja, hogy a férfi logikusabb, ő a vezér, ő a "teremtés koronája", ő az, akinek humora van, a férfi stabilabb érzelmileg, stb stb stb, a nő meg egy érzékeny, gyenge kis lény, aki egyedül a ház körüli sürgölődésben teljesedhet ki..
2017. júl. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!