Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy színészbe...

Szerelmes vagyok egy színészbe? 14 éves vagyok, és tudom hogy ez az egész hülyeségnek hangzik, de mindig rá gondolok, hogy mit csinálhat stb.

Figyelt kérdés
:'D
2017. júl. 23. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Ki a szerencsés illető? Fiú vagy lány vagy?:)


Egyébként szerintem ez teljesen normális a te korodban. Nekem is voltak ilyen fantáziálásaim. Majd elnövöd.;)

2017. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen nekem is voltak plátói szerelmeim, akik főként színészek/zenészek voltak..nincs ezzel baj☺nem hiszem,hogy igazi szerelemről lenne szó, inkább rajongás☺
2017. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Hát ez hülyeség... Én is 14 vagyok, de sosem éreztem ilyeneket. Egyáltalán mi tetszhet egy színészben, akit messze nem ismersz személyesen? Megbocsáss, de ez nevetséges.
2017. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem konkrétan a színész igazi személyisége tetszhet neki, mivel mint írtad nem ismerheti...viszont a karakter akit eljátszik simán bejöhet neki plusz ugye gondolom jól néz ki...az hogy neked nincs, másnak még lehet! ezért nem kell leszólni senkit☺
2017. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Daniel Radcliffe-be voltam szerelmes :D Kb. pont akkor, amikor te születtél :-)) Minden cikket kivágtam róla az újságból, felragasztottam őket egy kartonra, a kartont fel a falra, és azt puszilgattam, illetve imádkoztam is hozzá, hogy egyszer majd találkozzunk XDDDD

Szerintem kb. mindenki ezt csinálja 14 évesen :-)

2017. júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Tom Felton😂
2017. júl. 24. 13:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normálisan működsz, a legtöbb kamasz átesik ezen. Most éld át mindenestől, aztán később majd beleszeretsz egy elérhetőbb pasiba, ezzel ráérsz még :)
2017. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21 vagyok, és most is képes vagyok rajongani emberekért. Nincs ebben semmi rossz szerintem. Élvezd ki :) A legjobb benne az, hogy mivel a valóságban nem lesz köztetek semmi, majd szépen elmúlik, és nem fogja összetörni a szíved, viszont nyugodtan ábrándozhatsz róla.
2017. júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!