Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még valaki rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki rajtam kívül aki totál hülyeségnek tartja az egész valentin napot?

Figyelt kérdés
Mi nem ünnepeljük, hülyeségből mondjuk egymásnak hogy boldogot, de semmi gyertyafényes vacsi semmi plüss szivecske meg macis izé. Szerintem annyira felesleges. Ti hogy vagytok vele? 22/l

2014. febr. 14. 00:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%

JELEN!!!!

23f

2014. febr. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Annyira hülyeségnek tartom, hogy szerintem egy ilyen kérdést is túlzás feltenni róla.
2014. febr. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
lakatos valentin
2014. febr. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Csak érdekel mások véleménye, mert a baráti köröm totál oda van érte, és elhalmozzák a facebookot is az ilyen posztok hogy ez jó dolog.
2014. febr. 14. 00:27
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
Nekem nincs kivel ünnepelnem szóval nemcsak hülyeségnek tartom de még idegesítőnek is. :D
2014. febr. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem is hülyeség!

17L

2014. febr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2014. febr. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Marc Bolan ***** válasza:
31%

Nem tartom ünnepnek. Kis iskolás koromban szerettem. Felesleges az egész... Jó esetben,hasonlóan szépen tellik a szerelmesek napja.


Aki szereti,az ünnepelje.

2014. febr. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Sem hülyeségnek, sem szükségesnek nem tartom. Ha valaki ezt az alkalmat, hogy kicsit kimozduljon valahova a szerelmével, vagy megajándékozzák egymást, akkor én semmi rosszat nem látok benne. Ha valaki túllihegi, problémázik rajta, vagy megsértődik, mert, tudom is én, nem olyan ajándékot kapott, amit szeretett volna, na, azt már hülyeségnek tartom.


Mi sem tartjuk számon fontos ünnepként, hétvégén sütök valami tortát, megesszük Valentin nap alkalmából. :D Ennyi.

2014. febr. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi azt a képet rémesen szép :D
2014. febr. 14. 00:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!