Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen érzés...

Lányok nektek milyen érzés amikor egy vad idegen oda megy hozzátok?

Figyelt kérdés
Lányok nektek milyen érzés amikor egy vad idegen fiú oda megy hozzátok [mert tetszetek neki]...?

2017. júl. 23. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szituációtól függ. Például ha egyetemen / munkahelyen belül odajön valaki, az kellemes. Ha teljesen idegen, csak úgy az utcán / boltban odaállít, az számomra nagyon ijesztő. Én elég paranoiás meg félős vagyok, mindig a legrosszabbra gondolok (sajnos), és ilyenkor már látom magam előtt szinte, ahogy kellemesen elbeszélgetünk, majd betuszkol a kocsijába és elrabol :-/ Vagy eltereli a figyelmem a beszélgetéssel és kilopja a pénztárcámat a táskámból... Egyszerűen amióta Pesten lakom, és sok rossz dolgot hallok, teljesen paranoiás vagyok :-(
2017. júl. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát ha úgy idegen hogy látásból ismerem akkor még nem vész, de ha egy teljesen idegen csakúgy az utcán odajön napközben, tömegben csak kellemetlenül érzem magam, de ha éjszaka van, vagy egyedül vagyok akkor még félek is
2017. júl. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele ,hogy nem kel a legrosszabbra gondolnotok oké persze azért gondolni kel arra is ,hogy megerőszakol,megver szóval egy rossz emberrel beszéltek épp ,de csak mellékesen kel gondolni erre,amúgy meg gondoljatok arra ,hogy biztos tetszel neki és csak udvarolni akar...!
2017. júl. 23. 23:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy egy vad idegen vagy egy vadidegen. :D
2017. júl. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én megijednék. Alapból félős,határozatlan természetű lány vagyok és egy idegen hirtelen felbukkanása engem megrémít. Mindegy mi az indok,bizalmatlan vagyok.

18/L

2017. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!