Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Találkozott már valaki ezzel...

Találkozott már valaki ezzel az érzéssel? Miért csinálhat valaki ilyet, vagy ez csak a véletlen műve lehetett?

Figyelt kérdés

A szitu: beszélgettem valakivel, akit akkor láttam életemben először. Beszélt hozzám, de én közben a körülötte lévő dolgokra is figyeltem, nem láttam hogy mereven engem bámul közben. Amikor odanéztem rá, elkapta a tekintetem, de úgy nézett a szemembe, mintha mindent látna bennem. Úgy éreztem túlságosan erős a tekintete, vagy nem is tudom hogyan is fogalmazzak. Megborzongtam, elkaptam a tekintetem. Valahogy mégsem idegesített, csak mintha valami rémületfélét éreztem volna. Van ennek valami különösebb oka? Egy férfi csinálhat akaratlanul ilyet? Ezzel ki akart fejezni valamit? Esetleg ha valaki erre tud magyarázatot, hogy egy vadidegen hogyan válthat ki egy ilyen érzést egy számára szintén idegen emberből, írhatja privátban is.


Ha lehet a "hülye vagy" és ehhez hasonló hangvételű válaszokat mellőzzétek. Köszönöm!



2014. nov. 5. 13:08
 1/8 Kései Sirató ***** válasza:
Lehet, hogy spiritiszta médium. Egyszer én is találkoztam hasonlóval, ijesztő volt.
2014. nov. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a szúrós kék szemektől feszengek. Én is szeretek a másik szemébe nézni, ha beszélünk, nyilván van olyan, h ez már fura érzést kelt, ha vki ijesztően mereven néz. De lehet, h csak egy olyan rezgést észleltél belőle, ami óvatosságra int, és ezért nem tetszett a tekintete. Remélem, érthető így, amit írtam.
2014. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Múltkor egy néni olyan szúrósan nézett manjdnem kilukadtam.
2014. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha beszélek valakihez, akkor rám figyel, és szemkontaktusban vagyunk. A környezetet majd ráér tanulmányozni, miután befejeztem azt a két mondatot, amit mondani szerettem volna.

Talán azért nézett rád szúrós szemmel, mert észrevette, hogy nem figyelsz rá...

2014. nov. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen a tekintete. Nem tehet rola. Ajanlom az Olvass az arcbol cimu konyvet. Egyebkent van akinek csillog a szeme, van akinek szomoru stb... ezek mind sajatos szemelyisegjegyeink kulsoleg.
2014. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Voltam. Metrón utaztam, beszélgettem a mellettem ülő ismerősömmel, amikor éreztem, hogy bámulnak. Előre néztem, ott ült a srác, és mereven (nem úgy, :P ) bámult. Hát a hideg kirázott egy pillanat alatt. Nem tudom megmagyarázni miért, mitől, hogyan, de tömény frász tört ki. Mintha arcon csapott volna. Gyorsan leszálltam, és néztem, nem követ e. Brrrrrr.
2014. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert indigó? :)

Vannak személyek, akik olvasnak a tekintetedből... És úgy érzed, mintha röntgennel sugároznának át közben...

2014. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Biztos előre látta jövődet, és valami borzasztót vett észre :D :D
2014. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!