Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van barátom akit szeretek és...

Van barátom akit szeretek és mégis egy másik idegen fiúról álmodtam. Mit tegyek? Több lent.

Figyelt kérdés

Álmomba úgy volt hogy egy utcába mentem azt tudom hogy csillaghegyem volt de teljesen más volt. És akkor egy fekete kocsiból kiszáll több fiú és siettem mert féltem tőlük. De az egyik fiú kb. 2 évvel volt idősebb nállam kb. 16 éves lehetett, elkezdett utánam jönni és mondta hogy ne féljek mert nem akar ő bántani. Aztán felvett és elkezdett futni velem mert üldözött a többi fiú minket. És hirtelen mamáéknál lettünk. Ott mondtam a mamának hogy ő csak sima barát. Aztán lekisértem a hév megálló felé ahol megáltunk a járdán és felém fordult. Meg akart csokolni, éreztem de tudtam hogy nekem van barátom és nem akarom megcsalni. És végül megcsokolt én meg hagytam és nagyom jó volt.*.*

De aztán egyből megbántam és sírni kezdtem. (A fiú magas volt és rövid barna hajú, és nem emlékszem az arcára : ( )

Olyan mintha szerelmes lettem volna belé és most is mikor rá gondolok lehet kicsi szerelmet érzek...: \

Ez mit jelenthet?



2014. okt. 27. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán, hogy több törődést vársz a barátodtól...
2014. okt. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a barátom 100 százalékos törődést ad
2014. okt. 27. 09:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell foglalkoznod az álmoddal.
2014. okt. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De olyan jó volt :(

De rendben :)

2014. okt. 27. 09:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha annyira szívesen emlékszel rá, csak képzeld a fiú helyébe a barátodat! :)

Az álmokban az a jó, hogy utólag megváltoztathatod őket. :D

2014. okt. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm egy hasonló álom miatt szeretett bele a mostani barátjába, immáron 2,5 éve együtt vannak. De te nem ismered a srácot, és az arcára sem emlékszel, akkor ne úgy nézd az álmot, hogy megfogod csalni vagy jönni fog egy másik fiú.. Akkor inkább a fiúnak csak szimbolikus jelentése volt az álmodban.

Nem veszekedtetek mostanában? Vagy

mikor találkoztatok utoljára? Lehet hiányzott a csókja. :) A tudatalattid is tisztában van azzal, hogy (önszántadbol) nem csalnád meg a barátodat, mert az álmodban is lelkiismeret furdalásod volt.

Mindenesetre ne pörögj rá erre az álomra, nem érdemes.

2014. okt. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenap talalkozok vele:)

Koszi most megnyugtatattok :))

2014. okt. 27. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!