Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivan akkor ha már lassan...

Mivan akkor ha már lassan 30leszek de úgy érzem nem éltem ki magam teljesen?

Figyelt kérdés
2017. júl. 24. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
konkrétan mit akarsz kiélni?
2017. júl. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor éljed ki magad.
2017. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem buliztam pasiztam ki magam hiányzik a lendület az életemből az izgalmak utazások nyaralás barátnőzés csavargás.Úgy érzem nem éltem eleget.Emiatt párkapcsolatot is nehezen találok.29l
2017. júl. 24. 19:39
 4/8 anonim ***** válasza:
túl sokat nézed a facebookot
2017. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Uhh, egy ovis józan észt használtam ahhoz hogy ezt a kérdést megválaszoljam.

Akkor kiéled magad most.


(Tudom, durva.)

2017. júl. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Clay Morrow ***** válasza:
Hát akkor egyértelműen azt kéne, hogy kiéld, aztán hogy mennyire tudod, az csak tőled függ. De azért lassan a testtel..
2017. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ezzel már én túl a 30-on is vagyok így időnként :D 30/F
2017. júl. 25. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kpe válasza:
Én nemrég töltöttem be a 29-et, hasonlóan érzek régóta,mint te.Amikor nézem a facebookot,görgetem a falat,egyre több családos,babavárós,esküvős képeket látok az ismerősöktől.Ilyenkor azt érzem,hogy ezek nekem nem hiányoznak,ki akarom élni magam. Ugyanakkor arra is gondolok,hogy mennyire le vagyok maradva. Nagyon nehéz ezt megemésztenem. Ott szúrtam el anno,mikor lett volna lehetőség,nem jártam el sehova,csak kockultam. Ezt nagyon bánom az utóbbi időben. Nem a nagy bulizás,piálás hiányzik,hanem elmenni több helyre nyaralni,meg egy kis társaság,akivel eldumálnék. Szerintem sokan éreznek így,akiknek nem volt részük mindenben.
2019. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!