Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljesen értelmetlennek érzem...

Teljesen értelmetlennek érzem az életem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csak egy hülye autista vagyok, akit mindenhol utálnak, és senki nem szeret. Így mi értelme van az életemnek? L/25
2017. júl. 11. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyan jutottál erre a végletes következtetésre?
2017. júl. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
adj neki értelmet :)
2017. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szolovjov ***** válasza:
Szerintem sosem szabad az élet értelmén gondolkodni. Egyedül az ember csinál ilyen butaságot. Ennyi erővel egy szúnyog vagy darázs is agyalhatna hogy ő minek létezik. De nem kell, egyszerűen azért vagyunk mert megszülettünk. És csak élni kell és kész. Ha nem szeretnek akkor neked kell találni valamit amiben örömödet leled. Egy hobbit, bármit. Vagy szerezz egy cicát. Nála nem számít hogy autista vagy, szeretni fog ha jó gazdi vagy. Azért szerintem csak szeret más is, bár azt tudom hogy az emberek általában lusták megismerni olyat, akit kicsit nehezebb érzelmileg megközelíteni.
2017. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én meg egy rövidlátó, siket, vesebeteg, vékony szr.

De olyan munkát vállatam amit szeretek és ez feledtet.

2017. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kevesebb síránkozás, több cselekvés.
2017. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad az emberek szeretetet ilyen sokra ertekelni, mert az emberek ma szeretnek holnap gyulolnek. Ha aszerint iteled meg magadat hogy mennyire szeretnek masok egy eletre boldogtalan leszel.
2017. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!