Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mibe kapaszkodtok amikor...

Ti mibe kapaszkodtok amikor már eléggé mélyen vagytok?

Figyelt kérdés

Mostanság eléggé rámjár a rúd: kudarc kudarc hátán a barátnőszerzés terén, barátaim sem sokan maradtak, számos nagyon várt eseményről maradtam le kívülálló okok miatt, és az egészségem sem igazán szolgál már az elmúlt hónapokban. Ezek miatt már nem nagyon járok sehova, hónapok óta (mióta vége lett az egyetemi félévemnek) csak otthon ülök, a gép meg a tévé előtt élem az életem, szenvedek, mindenféle betegségek támadnak le heti szinten és még sorolhatnám. Alig tartom már az emberekkel a kapcsolatot a közvetlen családom leszámítva,a kivel igen azzal is csak a neten. Sajnos úgy érzem egyre lejjebb csúszok, semmiben nincs örömöm, és félek hogy ez kihat a későbbi életemre is.


Ez nem önsajnáltatás akart lenni, sajnálni nem kell, csak a helyzetet akartam vázolni. Arra lennék kíváncsi hogy ilyen esetben ti mit tennétek, mit tanácsolnátok? Miben találjam meg a kapaszkodót?



2017. júl. 24. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
A szerencsébe 😂
2017. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
az álmaimba.
2017. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A sportolásba. Nem fogod elhinni, de mindent megold, ha fizikailag lefárasztod magad. Fuss, ugrálókötelezz, járj kondiba, akármit csinálj, csak mozogj. Az ember vére oxigénszegénnyé változik a mozgáshiány következtében. Mi ennek az eredménye? Depresszió lép fel. Amikor sportol valaki, oxigénben gazdag lesz a vére, az oxigén pedig kitisztítja az elmét is, "frissé" varázsolja a sejteket, gyorsítja a sejtanyagcserét is, felpörgeti a szervezetet és kiűzi a depit ez által. Just do it! Meg fogod látni.
2017. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére rájöttem, hogy van valami amiben egész jó vagyok: a tanulásban. Mivel úgysincs életem, társaságom legalább tanulok, annak az eredménye ad sikerélményt, aztán előbb-utúbb majd csak történik valami, ha nem max megöregszem és meghalok, de az is lehet, hogy csoda történik és legalább a sok tanulás, tudás kifizetődik és meggazdagszok. Vagy nem. Igazából az tartja bennem a lelket, hogy legalább nem éhezek, legalább a családom más tagjainak jó élete van, velem meg úgyis lesz valami. Akár valami jó is történhet még, ha meg nem, akkor meg így jártam.
2017. júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A fájdalomba menekültem.

Egy idő után már annyira végem volt, semmit nem tudtam tenni, azt hittem megőrülök. Ilyenkor mondtam azt, hogy akkor legyen így, elfogadtam hogy szenvedés van, és elkezdtem szándékosan szeretni ezt az állapotot. Szenvedni akartam, reménykedtem hogy mégrosszabb lesz a helyzetem, mert ezt szeretem.

Mivel elfogadtam hogy a szenvedés nekem jó, ezért megszűnt, nem fájt többé semmi, hisz szerettem a szenvedést.

Így jöttem ki, és így tudok bármilyen rosszból kijönni, hogy elfogadom, és szeretem azt az állapotot.

2017. júl. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Aneem ***** válasza:
0%

Mikor kezdődött a dolog ? Gondolkodj el jól rajta, volt vitád valakivel, esetleg valaki aki irigy volt rád vagy egyszerűen csak szúrtad a szemét, stb... ?


Valószínűleg megátkoztak. Természetesen nem hit kérdése a dolog.


Írok egy javaslatot, ha gondolod csináld meg. Én napi rendszerességgel takaritom magam ennek a segítségével.


1. Szír 3-as zsoltárt kellene elimátkozni. Itt az elérhetősége : [link]


Gyújts meg egy fehér gyertyát és miközben gyújtod mond ezt: " Meggyújtom ezt a gyertyát JÓ Isten nevében "


Ezután kezd el imátkozni a zsoltárt úgy hogy minden sor elejére teszed azt hogy "JÓ" , továbbá a szövegben található összes Úr vagy Uram kifejezés helyett is azt mondod hogy "JÓ". Mond el 3x.


Ezután végy elő egy Bibliát és keresd ki a 124. Zsoltárt. Ezt szintén imátkozd el 3x. Minden sor elején mond azt hogy "JÓ", és itt is az uram és Úr szavakat helyettesítsd be a "JÓ" szóval. Ezt is 3x.


Végezetül keresd ki az 51. Zsoltárt és Szintén így imátkozd el, mint a 124-eset. 3x.


HA ez megvan fújd el a gyertyát.


Elméletileg ennek segítenie kell. Ha elsőre nem megy érdemes megismételni párszor, mivel ezzel engedélyt adsz a segítőidnek hogy beavatkozzanak és esetlegesen megtisztítsanak az átkoktól , rontásoktól.


Amennyiben nem átok, úgy abban az esetben át kell értékelned a teljes életedet, és új célokat keresned, elengedni a régi életedet, és egy újat létrehozni, olyan célokkal amik ösztönöznek és szenvedélyt hoznak a mindennapjaidba.


Sok Szerencsét hozzá !

2017. júl. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 Ez komoly. Szír 3-as zsoltár, meg elátkozás? Ne már!


Kérdezőnek: Nekem az segített, hogy tudtam, a világban csak egy örök dolog van, a változás. Soha nem marad meg semmi, a boldogság sem, de a fájdalom sem. Ki kell tartani, a célokra koncentrálni, minden tőled telhetőt megtenni, és kivárni, hogy elmúljon a rossz időszak. Valaki írta a sportot, nagyon bölcsen. Nekem volt egy időszakom, hogy csak egyetlen dologra voltam képes, ez pedig a bicajozás volt. Jobb híján tekertem, és mire lenyomtam 10.000 kilométert, el is múlt a fájdalmam. Bónusz extraként leadtam a súlyfelesleget, és megerősödtem.

2017. júl. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6 válaszolóra Ne hallgass.

Ha ragaszkodsz az imához, akkor inkább Dávid 23. zsoltára.


Amúgy meg önismeret: csend, alvás, séta, naplóírás, álomnapló vezetése, délután egy kis szieszta a fa alatt, megélve azt ami történik, minél aprób, "jelentéktelenebb" eseményt veszel észre, annál jobban tágul a figyelmed...

Gyümölcs,fokhagyma,vöröshagyma,alma,

Naponta min 30 perc futás.

Olvasás önismeret, csend, meditáció,imák.

2017. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Találj valami hobbit az hoz soksok barátot .

Nekem pl az autó épités a hobbim igaz már élet stilusba ment ez át . Amint el kezdtem át alakitgani a kocsimat ahogy időm és pénzem engedi rengeteg igaz barátot szereztem az autók álltal . Nem egy nagyszám a verdám , de nekem tetszik és mint autó átalakitással kapcsolatban az országban majdnem minden átépitett volkswagent ismerek .

Bármi amit elhivatottan csinálsz hoz barátokat .

2017. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!