Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szégyellitek vagy büszkék...

Ti szégyellitek vagy büszkék vagytok rá?

Figyelt kérdés
Ti szégyellitek vagy büszkék vagytok magyar származásotokra? Mit jelent számotokra magyarnak lenni?

2017. jún. 28. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
A magyar kultúrának számos csúcsteljesítménye van, a magyar tudósok rettenetesen képzettek, fantasztikus találmányaink vannak. A magyar népben sokkal több van, mint amit jelenleg ki tudunk belőle hozni. Társadalomként nehezen tudunk működni. Én meg vagyok elégedve a származásommal, minden hibájával együtt. Mégse szaúdi vagyok... Ugyanakkor az is igaz, hogy nem tettem semmit azért, hogy magyar legyek ezért bizonyos értelemben nincs alapom büszkének lenni... Vagy bárhogy viszonyulni hozzá
2017. jún. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem tagadom le, de nem is kérkedem vele, mert minek? Senki sem szántszándékkal születik egy ország állampolgárának. Ha bàrki kérdezi, válaszolok, Európán kívül gyakran azt se tudják, hogy Magyarország létezik.
2017. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Őszintén? Nekem teljesen mindegy. Folyékonyan beszélek még angolul és oroszul, szóval igazából nem esek kétségbe sehol a világban.
2017. jún. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

Sok helyen jártam már, sok helyen éltem...

Mielőtt útnak indultam nekem volt a legnagyobb a szám, hogy hogy utálom ezt az országot és, soha nem lesz honvágyam...

1-2hónap amerikában levés után már plyan honvágyam volt, majd megvesztem...

6 év USA után jöttem haza és vettem magamnak egy tanyát a bakonyban.

New yorkban találtam rá, mit szeretek csinálni... és abból a mai napig itthon is tökéletesen megélek.

+2-3év, és beimdítom a lovardámat, a pénz megvan rá, csak lassan megy a megfelelő papír megszerzése.

Szerintem a legtöbbekkel az a baj, hogy a magyar oktatási rendszer rabszolgákat képez belőlünk, akik elképzelni nem tudják, hogy egyedül vállalkozással os meg lehet élni... mindenki az "elhelyezkedésen" görcsöl...

Jó én is 6kor kelek, mert állatokat tartok, de hatalmas különbség, ha magadért kelsz 6kor, vagy ha egy rabszolgatelep miatt... vagy esetleg 5kor, 4kor...

2017. jún. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Én inkább előnynek tartom, nem titkolom.

A hibáinkat nem védelmezem de nem is én tehetek róluk.


Ha vki csak egy ilyen nyelvet használhat már megéri úgy érzem.

2017. jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Semmit nem jelent. Olyan merteku kilatastalansagban szenved az orszag zome, hogy szamomra erthetlen milyen buszkeseget ereznek a vadmagyarok. Kivulallokent szemlelem az orszag helyzetet szerencsere. Aki teheti menjen kulfoldre, mert igy csak pazarolja az eletet.
2017. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

6!


Magyar származásról beszélünk.

Nem a magyar állapotokról.


Tehát jó érzés, hogy itt születtél?

Jó érzés, hogy van közöd a magyarokhoz?

Van-e olyan külföldön nagyratartott tulajdonságod ami innen ered?

Vagy jobb lett volna kihagyni az egészet?

2017. jún. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1-2, Ez van, hidegen hagy a téma.

3, A Mester szavaival élve: rosszat, de nem jót.

2017. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7. Mar leirtam, hogy nem jelent semmit.


Nem erdekel, hogy ott szulettem. Barhol szuletsz, oda mesz ahova akarsz.


Miert lenne jo erzes, hogy kozom van a magyarokhoz? Egy alkoholista, buslakodo, nyivakolo nemzet vagyunk. Hallgasd meg a himnuszunkat. :D Minden arad belole a buszkesegen kivul.


Milyen nagyratartott tulajdonsagokrol beszelsz? Te valami soproni sorreklambol veszed a nemzet jellemzeset? Nem kulonleges a magyar nep. Ugyan olyan balkani allapotok vannak ott, mint keletebbre.


Nem akarom kihagyni, mert nem jelent semmit. Jo a mostani eletem, meghagyom nektek a nacionalista propaganda zabalasat meg az allitolagos dicso multunkba valo gorcsos kapaszkodast.

2017. jún. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Büszke vagyok rá, nem fogok sírva fakadni, h nem vagyok egy olajsejk kölke, ha az lennék akkor arra lennék büszke!

Lehetséges, h kimegyek külföldre de azért itthon se éhezek, lehet, h nincs nyaralóm saját vállalkozásom hanem csak biorobotként tartanak számon de szeretem azt amit csinálok ott ahol csinálom és tudom, h külföldön is megtudnám ezt csinálni több pénzért akkor viszont itthagyom a barátaimat.


Ide születtem itt is akarok megdögleni!

2017. júl. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!