Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti melyik munkákat, hivatásoka...

Ti melyik munkákat, hivatásokat tartjátok a leghaszontalanabbnak?

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 23:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
4%
könyvtár-ruhatár-büfé szak
2017. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
Én igazából semelyiket. Rengeteg olyan munka van, amit én nem csinálnék, ellenben ha senki se csinálná, akkor annak durva vége lenne. Még egy utcaseprőnek is hasznos a munkája, mert nem egy hatalmas nagy szemétkupacon kell keresztülmennem, mikor elmegyek valahová.
2017. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
33%

Mondanám hogy azt amire Gender-szak elvégzése után mennek az emberek. De pont hogy az már annyira haszontalan hogy vagy mekibe mennek vagy sehova.

A mekis dolgozók meg fontosak, mert nagy a forgalom.

2017. júl. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
0%
fitness edző
2017. júl. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
58%
gyakorikérdések moderátor
2017. júl. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
69%
Főállású gyakorizó megmondóembör.
2017. júl. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
69%

Ezt nehéz megmondani, nekem inkább olyan jut eszembe, ami jó is lehet, de értelmetlen, sőt, csak az életet bonyolító. Egyes menedzserek és bürokraták masszív hátramozdítók, de vannak olyanok is, akik nagyon hasznosak hasonló szakmával és beosztásban...


Nem hivatás, de a legidiótább állás, amiről hallottam, az az volt, hogy egy dúsgazdag sportoló azért adott rendes fizetést valakinek, hogy a megadott cd-ket megvegye neki a boltból...

Talán a középkorban pedig a bizonyára roppant hasznos ébresztő ember volt, aki borsókat lövöldözött a delikvens ajtajára. Hogy ettől hogy ébredt fel bárki, rejtély, nekem kisebb ágyú kellett volna, de az a fejem mellett. S dörömbölni miért nem jó?

2017. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
0%
Az olimpiai úszókra vigyázó vizi mentő munkáját.
2017. júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
69%
Aki instagramozásból, vlogolásból és hasonlókból él, és azzal szerzi a betevőjét, hogy mindenféle haszontalan, túlárazott terméket reklámoz. Meg aki főállásban piramisjátékba szerveződik.
2017. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
61%
A politikusit, Kérdező. Hasznot csak a birtokosának hoz, értéket nem állít elő, valódi munkát nem végez, és egy egész ország, rosszabb esetben az egész világ látja kárát.
2017. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!