Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a lányok akik mindig a fiuk körül vannak nektek vannak ilyen osztálytársatok?

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobban érzik magukat a fiúkkal, nem bírják a tipikus csajos témákat.
2017. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két eset van.

Az egyik, amikor kelletik magukat, ölelgetik, puszilgatják, simogatják az összes fiút, holott van barátjuk. S ha a barátjukat meglátják egy lány osztálytársukkal v barátjukkal beszélgetni, akkor kicsapják a hisztit, féltékenykednek. Na, azokat felpofoznám. Van 3 db ilyen osztálytársnőm.

A másik, amelyik esetbe én is beletartozom, hogy egyszerűen jobban kijönnek a fiúkkal. Nem találják a legtöbb lánnyal a közös témát, képtelenek műkörmökről 3 óra hosszát beszélgetni. De más "fiúsabb" lánnyal nagyon jól kijövök, csak nem vagyunk olyan sokan...

Ui. A helyesírásodon javíts, még a tanév kezdete előtt.

2017. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egy elég lányos lány vagyok, műkörömmel meg minden, de sokkal jobban kijövök a fiúkkal. Nem szeretem a lányos hisztiket, pletykákat, felesleges veszekedéseket.

Nem kelletem magam, szerintem az undorító, egyszerűen csak jobban kedvelem a fiú társaságot, ahol nem mindig az a téma, hogy épp kit lehet kinevetni a cipője miatt és hasonlók.

2017. júl. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 én arra gondoltam vagyis azokra a lányokra akik állandóan mutogatják stb... amiket te is írtál róluk nekem is 3 olyan osztálytársam van mi 4 en vagyunk barátnők ha mi a fiuk közébe megyünk mi már"k@vák " vagyunk és még egyszer amikor ők nem voltak ott beszélgetünk és mondták hogy ők már rohat idegesítőnek tartják de légyeg ha mi a fiuk közelébe vagyunk vagy halgatóznak,direkt odajönnek,vagy szimplán le k@rváznak minket
2017. júl. 25. 12:59
 5/5 A kérdező kommentje:
#2 ok ügyelek 😊☺ez nem roszindulatuan mondtam csak van úgy hogy itt sok dolog eszembe jut és gyorsan akkarom leírni
2017. júl. 25. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!