Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik 20 évesen minden hétvégén lent isznak a haverokkal? Idegesítő!

Figyelt kérdés
Idegesítő,engem is próbálnak lecsalni,de én nem akarok menni.Szerintük besavanyodott vagyok,de szerintem ez nagyon gáz,amit csinálnak.Úgy élnek,mint a csövesek.

2017. ápr. 19. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam tizenévesen kb 20-21 éves koromig. Szerettem, jó sztorikat, emlékeket szülnek ezek az iszogatások.
2017. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Szanalmas. Majd kesobb megnezhetik magukat. Nem tudom mire jo a minden hetvegen vedelek, mint egy diszno es tajreszeg vagyok...

Nem iszok egyatalan, nem szeretem az alkoholt, de tulzas amit muvelnek egyesek.

Ne hagyd magad rabeszelni. Ha te nem akarsz, inni akkor nem fogsz es kesz. Ne ok mondjak neg mit csinalj.

Lemehetsz aztan ott ulhetsz es beszelgethetsz, ha nem akarsz inni es ez nekik jo igy.

2017. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális dolog, mi minden nap ittunk az egyetem alatt, mégis normális emberek lettünk komoly szakmával. Nem szeretem a savanyú embereket
2017. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam ennyi idősen. De soha nem kényszerítettünk senkit, hogy velünk kéne lógnia, aki nem akart.
2017. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz velük. mindenki úgy éli az életét ahogy neki tetszik. ők így, te meg máshogy. nincs ezzel baj.
2017. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalok. Ha megtehetik és így érzik jól magukat, mi a probléma?

A tesóm ilyen társaságban volt. Most már házas és dolgozik, akárcsak az összes akkori ivócimborája. A volt osztályából, akik nem buliztak és lenézték őket, majdnem mindegyikük élete rosszabb. Többségüknek nincs normális kapcsolata és depressziósak.

2017. ápr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miert mikor menjenek majd? Mikor mar ott lesz az asszony meg a ket gyerek?

Engem meg az ilyen besavanyodott emberek zavarnak, akik nem vesznek semmilyen poent

2017. ápr. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig igazuk volt.
2017. ápr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

az a gáz, ha valaki nem mer elmenni, és mértékkel piálni, jól érezni magát a haverokkal, az az ő dolguk, hogy mennyire bsznak be...helyette inkább itt zsörtölődik...igen, besavanyodott vagy, és majd akkor jössz rá, amikor már haverjaid se lesznek, mert úgy lesz vele mindenki, hogy te úgyse mennél el velük semerre, minek keressenek.


találni meg nem nagyon fogsz másokat most sem, meg később sem, mert a hozzád hasonlók ugyanúgy be vannak zárkózva a 4 fal közé...szóval vagy elviseled és próbálsz magadhoz mérten alkalmazkodni azokhoz, akik körülvesznek, vagy maradsz magányos, és aztán majd írkálsz ide 5-6 év múlva is, hogy "miért nem találok normális barátokat?"

2017. ápr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!