Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el önmagam?

Hogyan fogadjam el önmagam?

Figyelt kérdés

Eddig sem voltam megelegedve magammal ,de mostmár nem tudok tükörbe nézni.Vörös hajam van,magas vagyok,az alakom se tökéletes,és nagyon sok szeplőm van.Utálom ahogyan kinézek,egy csomóan megszóltak már a külsőm miatt(pl:fosos-szaros fejű). Hiába próbálnak vígasztalni a barátaim,nagyon kibuktam.Mindenki 'normálisan' néz ki.Senkinek sem csúfítják az arcát barna pöttyök.Szerintem barátom sem lesz soha,a fiúk vagy megszólnak vagy nem érdeklem őket.

14/L


2017. júl. 26. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még ahhoz, hogy kimondjad, hogy sose lesz barátod. Nekem nagyonis bejönnek a természetes vörös csajok. Az alakod is változni fog mire eléted a 18-at. Inkább élvezd a fiatalkort, még gyerek vagy. Én 14 évesen még legóztam :D Engem is piszkáltak, hülye mondókákat mondtak rám...én is vörps vagyok. Ez van, még buték, gyerekek akik ezt mondják. Hidd el mások se néznek ki normálisan, vagyis inkébb MINDENKI köztük TE IS úgy nézel ki normálisan ahogy. Hagyd ezeket a sértéseket elszállni a füled mellett, szórakozz, bandázz a barátnőddel, idővel lesz annyi eszük a többieknek, hogy nem piszkálnak.
2017. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem... Bocsánat hogy ezt mondom, mert csak 3 évvel vagyok idősebb nálad, de ha az értetlenség fájna... Egyrészt, 14 éves vagy, jó ha az én koromra kialakul a végleges alakod. Pattanásaim nekem is voltak, majd elmúlnak, ebben a korban ez természetes. (Davercint ajánlom) Az egy dolog, hogy úgy egyébként főleg a vonzóbb, magabiztosabb fiúk, hogy meg vannak őrülve a magas lányokért. A vörösökről meg annyit, hogy sokak már akkor is örülnének ha hetero fiúként leszopnának valakit, aki már volt vörös hajú lánnyal. Irtózatosan jó az.

17F

2017. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!