Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fogadjam el önmagam?

Hogyan fogadjam el önmagam?

Figyelt kérdés

Azt hittem a tinikor elmúltával majd nem lesznek ilyen jellegű problémáim, de tévedtem. 21évesen sem szeretem önmagam, próbálom... de nem megy. Van párom aki szeret, de én akkor sem vagyok megbékélve a külsőmmel és itt főként az arcomra gondolok. Mit tehetnék annak érdekében, hogy el tudjam fogadni azt amit a tükörben, ill. a fényképeken látok?

21N


2013. nov. 27. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:

1.Gondolj arra,hogy ez vagy te,vagy elfogadod magad,vagy pedig beleőrülsz!

2.Gondolj arra is,hogy drága pénz lenne a plasztikai sebészetre járni!

3.Gondolj arra,hogy semmivel sem vagy kevesebb vagy csúnyább,mint a másik emberek a környezetedből.

4.Ne gondolkodj annyit ezen a problémádon.. ne ez foglaljon le 21 ÓRA 13 PERCKOR..:D

2013. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ilyen gondolatok nálam akkor jönnek elő,ha el vagyok lustulva és nagyon rá érék már hetek óta.

úgyhogy egy kiváló jelző nekem,hogy ideje lenne aktivizálnom magam,mert bereccsenek.

az önbizalom meg a sikeresen végrehajtott cselekedetekből épül fel.

plusz logikusan azon agyal egy egészséges ember amin tényleg módjában áll változtatni.

szóval én a helyedben kitűzném célként,hogy mondjuk megnyerek egy fitnesz modell versenyt,és ha még utána sem tetszel magadnak,utána sem vagy önbizalmilag elégedett,nem igazolta vissza egy egész ország,vagy a világ,hogy te vagy az egyik legjobb csaj,akkor faragtathatsz az arcodon.

2013. nov. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!