Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fogadjam el önmagam?

Hogyan fogadjam el önmagam?

Figyelt kérdés

A combjaim vastagok , a melleim kicsik, a bőröm csúnya, az arcomat csak kifestve tűröm el , utálom a belső énemet, a tulajdonságaimat... Mindent. Hogyan fogadhatnám el magam?

21/L


2014. júl. 24. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld magad reálisabban látni és nem csak a negatívumokra koncentrálni, ezzel felnagyítva azokat.
2014. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nehéz úgy, ha az utcán szembetalálom magam nagyon szép nőkkel én meg még csak az átlagos határát sem súrolom.
2014. júl. 24. 20:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Túl sokat foglalkozol másokkal.
2014. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem én foglalkozok sokat másokkal, hanem ők velem. Mindig megszólnak, h vastagok a combjaim (anyám mindig mondja), v azt mondják rám, h csúnyácska. A személyiségemről meg ne is beszéljünk :/
2014. júl. 24. 20:42
 5/8 anonim válasza:

Ha téged nem zavarnak a combjaid, akkor ne figyelj mások véleményére, ha viszont igen, akkor változtass.. egyél egészségesen, mozogj többet.

A belső éneden is lehet változtatni.., kezdhetnéd ott, hogy pozitívabban állsz a dolgokhoz.:)


Ja és ronda nő nincs, csak lusta.. és mint te is mondtad, szoktad magad sminkelni.., gyakoroljál, próbálj ki több módszert a sminkelésben. :)

2014. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, kedves vagy! A combjaim azért olyan vastagok, mert hegyi bicajozom és nagy terhelést kapnak, így izmosak is én ezt elfogadtam, de másoknak ha nem tudják az okot, h miért, az szemet szúr.
2014. júl. 24. 20:56
 7/8 gebasz1 ***** válasza:
Vastag comb =jó kufer.Igyekezz valamiben legjobb lenni csak ez a cél motiváljon és ha eléred már nem a kinézet lesz az előtérben.
2014. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, ezen dolgozom, de eddig minden téren kudarcot vallottam :/
2014. júl. 25. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!