Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti már találkoztatok külföldi...

Ti már találkoztatok külföldi baráttal akit netről ismertetek?

Figyelt kérdés
Akinek volt ilyen sztorija, az megosztaná, hogy milyen volt? Ez gondolom a nyelv miatt is más lehet. Nem volt kínos? Milyen volt az első találkozás?

2017. júl. 27. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt több is. Nem volt különösebben kinos, inkább fura. A nyelvvel sem volt gond, mivel azelött is angolul beszéltünk és a célom az angol gyakorlása volt ezekkelaz ismerkedésekkel. Viszont egyik sem volt tervezett találkozó, csak épp úgy alakult. Viszont az utolsóval azóta már együtt is élek, pedig ezt sem igy terveztem.
2017. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Utoljára idén nyáron találkoztam internetes külföldi ismerőssel. Felmondott a munkahelyén és úgy döntött, hogy elindul körbejárni európát és végül Budapesten is járt. Egyáltalán nem volt kínos, a kommunikációval sem volt különösebb probléma hisz mindenki jól beszéli az angolt.

Legközelebb Augusztus első hetében fog érkezni egy holland ismerősöm akivel bár már egyszer találkoztam, de csak utólag derült ki hogy ő volt az.

2017. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én többel is találkoztam.

A legviccesebb az volt, amikor egy francia fórumon megismert házaspárhoz mentem - Magyarországra.

Én kint élek, ők három évre Budapestre mentek, a gyerekük is ott született, Tündinek keresztelték!

Négyszer is laktam náluk több-kevesebb ideig, aztán mikor visszajöttek, többször is meglátogattuk egymást. A kislány keresztanyja is én lettem.

Két belga barátot is szereztem, ugyanezen a fórumon, és egy amerikai férfit egy másikon. Ő magyar nyelvet oktatott valahol Floridában.

Ma is irogatunk egymásnak, és időnként össze is jövünk.

Volt egy kanadai lány is, aki egy darabig nálunk lakott, mert ugyanarra az egyetemre jártunk, de mióta férjhezment, nem tudok róla semmit.

2017. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!