Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyaralás alkalmával találkozta...

Nyaralás alkalmával találkoztatok vki nagyobb külföldi sztárral? Ha igen hol? Hova érdemes menni, ahova a sztárok is járnak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Hahaha. Nem. :D

Szerintem a sztárok nem olyan helyekre járnak nyaralni, ahova az átlagos emberek, átlag pénztárcával.

Persze ha te megengedhetet magadnak, akkor szerintem Hawaii, Seychelle, Maldív-szigetek, ....stb...Görögországban azt hiszem Skiathosra szoktrak járni, Olaszban pedig talán Milano, Roma. De inkább neten nézelődj, hogy hova járnak, aztán sok sikert. :D

2011. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Los Angeles. tavaly. igen :D
2011. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen.Voltam egy partin ahol szintén ott volt az egyik Monty Python tag Michael Palin. Nagyon jó fej ember..
2011. jún. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mindig csak magyar hírességekkel találkozok, Bécsben Torgyánt láttam, Franciaországban meg Batiz Andrást.
2011. júl. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem értem te nyaralni akarsz Menni vagy ismerkedni és sztarokat lesni? Akkor menj Nizzába vagy Canesba ott Tudod jol érezni magad és még ismerkedni is tudsz valmi hiresseggel
2014. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem sem Nizzában, sem Cannesban nem sikerült sztárba botlanom :D
2014. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Rossz környékén kolbászoltál valószinüleg amugy ott sokan élnek is Ja ne a Pâger Antalt vagy a Psota Irént keressed, mert a Pàger már nem èl a Psota Iren nèni meg jobb ha otthon marad...
2014. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ajjaj, tudnom kellene kik azok, akiknek a nevét most leírtad? :D
2014. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
án Mallorcán Gávölgyivel találkoztam :)
2014. aug. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!