Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék egy rossz emléket...

Hogy tudnék egy rossz emléket feldolgozni, ami több mint 1 éve bánt?

Figyelt kérdés
2 barátom nagyon megbántott, és hiába próbálom "elfelejteni", valahogy mindig eszembe jut és egész nap szar kedvem lesz. Ez már régóta így van :/ Amit szerintem elrontottam, hogy akkor nem szóltam nekik, most meg már tök fura lenne erről beszélni, szerintem ők már rég el is felejtették..

2017. júl. 28. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen mentális zavar, engem egyszer úgy megaláztak h legalább egy évig minden nap eszembe jutott, és olyan ideges lettem tőle mintha túl sok kávét ittam volna.Szociális fóbiás és pánikbeteg voltam, egy kicsit még mindig az vagyok, de nekem az idő mellett a pszichiáter és a gyógyszeres kezelés segített.
2017. júl. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogyan bántottak meg, ha szólnod kellett volna, akkor nyilván ők nem tudták, nem vették észre. Hogyan és mivel bántottak meg?
2017. júl. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel bántottak meg?

Írd le egy papírra, majd égesd el, tépd szét, valakinek ez segít.

Vagy az is jó, ha elmondod valakinek.

2017. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem szeretném itt leírni.

Egyébként már elmondtam valakinek, utána jobb volt, de az már elmúlt. De jó érzés, hogy valaki tud róla.

2017. júl. 28. 11:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire bánt még egy év után is, akkor beszélj velük, és mondd el nekik, milyen rosszul esett. Hogy bocsánatot tudjanak kérni miatta. Vagy legalább azért, hogy megértsd őket, miért csinálták.
2017. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha itt nem szeretnéd leírni, akkor esetleg privátban leírhatod, ha tudok, segítek.
2017. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!